Új hozzászólás Aktív témák

  • vergilx

    őstag

    huh,jó régen volt hsz,megtöröm a csendet:D

    én is voltam fogorvosnál,szerény falucskámban(Hegykőn:D).még pár évvel ezelőtt az előző doki(a kecske),aki már nyugdíjba ment,gyökérkezelt egy fogamat(naná,h rosszul).Nyár végén evés közben furcsa ízzel volt tele a szám,gondoltam anyám csak nem baxta el ennyire az ebédet,ez más lesz.hát persze h kiesett a tömés...szerda volt,kedden van itt a doki(új),mondom frankó,remélem nem lesz gáz.De lett.Elkezdett széttörni a fogam,és teljesen a gyökérig szét is tört.Ma végzett az orvos a dolgokkal(volt 2 gyári hibás bölcsesség fogam is mint kiderült...),azokat betömte,ezt meg kibányászta,2 részletben,mert egybe atomra fájt,meg az ínyem is kegyetlenül vérzett.
    a bölcsességfog tömés kegyetlenül fájt,mert nagyon vastag volt a csont,és ahogy melegedett a fúró nagyon belenyilalt a fájdalom.jelenleg nem érzem az arcom bal felét,2patron zsibit(igy hívja a zsibbaszto injekciót:D) belőtt,enni nem tudok,inni nehézkesen:D(bögrés leves yeah....)

    felszerelés nem a legmodernebb itt(falusi rendelő,de szépen karbantartott eszközök/rendelő),és a doki is prő,nem mellesleg jó arc:D

    (ijje hosszura sikerült:D)

Új hozzászólás Aktív témák