Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -kdM-

    senior tag

    Sziasztok!

    Van egy Kingston 480GB A1000 M.2 ssd-m, ami egy bios update (MSI B350 mortar) és processzor csere (ryzen 1200 -> 3600) után úgy néz ki megadta magát...illetve nem teljesen. Mivel ezen van a win10, tudok róla bootolni, látok minden fájlt, viszont semmi módosítás nem marad meg, ugyanazt az állapotot tölti be újraindítás után.

    Próbáltam windows 10 telepítővel törölni a particiókat, amiket elvileg töröl, gyakorlatilag megmarad minden.
    Próbáltam diskpart, "clean" és "delete partition override" parancsokkal törölni (windows telepítőből és másik ssd-n lévő windowssal), azt írja sikeres művelet, de a partíciók és fájlok ott maradnak.
    Próbáltam linuxos disk managert, az alapból nem is látja.
    Próbáltam gparted bootolható editorral, az fsyncing errort dob.
    Próbáltam kingston ssd managerrel, ha a szóban forgó ssd-ről bootolok, azt mondja tökéletes állapotban van, de teljes törlést onnan nem indíthatok, másik ssd-ről bootolva pedig nem is látja.
    Próbáltam több 3rd party cuccot, utólagos belátásom szerint egyik sem ér semmit, csak lehúzásra megy (nem fizettem érte).

    Valakinek valami ötlete/javaslata?
    Szerencsére még garanciás, csak nem szívesen küldöm el gariba, így, hogy tele van személyes (letörölhetetlen) adatokkal.

Új hozzászólás Aktív témák