Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyurgyevo

    csendes tag

    Szevasztok!
    Olyan gondom van, hogy többször klónoztam a rendszerem más ssd-kre (kisebbre és nagyobbra) aztán most kiváncsiságból elindítottam az ssdok programot. Látom, hogy az indító partició inkorrekt. Aztán, hogy ez, hogy történt, nem tudom, meg azt se, hogy ilyenkor mit lehet csinálni.A klónozást Macrium reflect-el automata módban szoktam csinálni,olyan rettentő nagyon nem értek ehhez a kérdéshez... Küldök az ssdok-ról egy képet is. Nagyon megköszönném ha segítenétek. Üdv, Gyuri

    üdv, Gyuri

  • gyurgyevo

    csendes tag

    válasz King Unique #29763 üzenetére

    Köszönöm a támogatást. Félig-meddig értek a dolgokhoz, de ilyen még nem történt velem, azért is kértem a segítséget. A klónozások indulásánál még minden jó volt, egyszerűen nem értem, hogy ez hogyan történt. Egyébként feltettem az új ssdok programot és küldöm a képeket. Mindenesetre egy idősebb, elég beteg ember vagyok, és nincs energiám, hogy egy elég jól összerakott, hiba és figyelmeztetés nélkül működő rendszert kb 3 napig újrainstalláljak. Van két ssd-m és időnként leklónozom az aktuális rendszert, hogy ha valami történik, legyen egy működőképes, és viszonylag aktuális (ami tartalmazza az újabb dokumentumokat, meg könyvjelzőket pld.) Egyetlen szórakozásom a netezés, mivel állandó fájdalmaim vannak. Namost már kinlódtam közben az AOMEI-vel, előtte a win7 telepítő lemezzel leformáztam az ssd-t (amit nem ismer fel az ssdok, azért olyan) és ezért az AOMEI-ben a rendszerpartició klónozását választottam ki. (most a másik, samsung 840pro ssd olyan mint előzőleg a fenti képen ez volt) Ezen most már ok az eltolás, minden jól működik, csak csinált még egy particiót az AOMEI. A kérdésem, amiben segítséget kérek, hogy ha az előző képen levő helyzet áll fenn, azt hogy lehet megszüntetni úgy, hogy viszonylag egyszerű legyen. Mert akkor a 840 pro-ról megint leklónozom erre, és azt javítgatom.Ja a macrium ami nekem van, az egy régebbi kingston ssd-hez adott elég buta változatú bootolható cd.Remélem sikerült érthetően leírni a bajom.

    üdv, Gyuri

Új hozzászólás Aktív témák