Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makoss

    addikt

    válasz Frawly #33664 üzenetére

    [link]
    Háát elég szomorú! :((( Az ember azt hinné, hogy jobb lesz, de nem.
    Ha valakinek nincsen új ötlete, én ezzel befejeztem, elég volt.
    Csak azért, hogy magasabb értéket kapjak, holott már Kékes525-nél sem voltak túl jók az eredmények, kár pedálozni. :(
    Hetekkel ezelőtt írták az Asrock alaplap topikjában, hogy ez a fajta alaplap ami nekem van hajlamos az USB csatik elöregedésére, úgy emlékszem így fogalmaztak, lényegében ezért is vágtam bele ebbe, nem csak az SSD miatt.
    Mindegy, marad így, azon agyalok, hogy mivel már 6 éves a lap, év vége, jövő év első negyedévében kicserélem az alaplapot egy újra, nem repdesek az örömtől, hogy ez mivel fog járni, főleg, hogy a memóriaárak az egekben vannak
    :U
    Már hetek óta van egy olyan megmagyarázhatatlan jelenség, hogy megy nem megy az előlapi, meg hátul a fölső 2 USB csati, valószinü az alaplapom topikjában elmondottak miatt, nem tudom, azért is lett volna amolyan áthidaló megoldásnak ez, hátt várok mi lesz, esetleg az októberi win 10 frissítés, nem tudom, majd meglátjuk.
    1 szó mint száz, most már csak az írjon aki garantált megoldást tud erre, de már belefáradtam ebbe!

    Köszönöm szépen az eddigi fáradozásotokat! :R

    [ Szerkesztve ]

    Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

  • Breaker

    tag

    válasz Frawly #33664 üzenetére

    "Nekem ez elég SATA2 limites eredménynek tűnik."

    Eloszor Nekem is ez jutott eszembe, de latvan az irási sebességet, az is 280 korul megallt volna. De mivel csak 170 ezert szerintem inkabb maga az SSD a ludas.

    MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

Új hozzászólás Aktív témák