Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyurgyevo

    csendes tag

    válasz King Unique #29763 üzenetére

    Köszönöm a támogatást. Félig-meddig értek a dolgokhoz, de ilyen még nem történt velem, azért is kértem a segítséget. A klónozások indulásánál még minden jó volt, egyszerűen nem értem, hogy ez hogyan történt. Egyébként feltettem az új ssdok programot és küldöm a képeket. Mindenesetre egy idősebb, elég beteg ember vagyok, és nincs energiám, hogy egy elég jól összerakott, hiba és figyelmeztetés nélkül működő rendszert kb 3 napig újrainstalláljak. Van két ssd-m és időnként leklónozom az aktuális rendszert, hogy ha valami történik, legyen egy működőképes, és viszonylag aktuális (ami tartalmazza az újabb dokumentumokat, meg könyvjelzőket pld.) Egyetlen szórakozásom a netezés, mivel állandó fájdalmaim vannak. Namost már kinlódtam közben az AOMEI-vel, előtte a win7 telepítő lemezzel leformáztam az ssd-t (amit nem ismer fel az ssdok, azért olyan) és ezért az AOMEI-ben a rendszerpartició klónozását választottam ki. (most a másik, samsung 840pro ssd olyan mint előzőleg a fenti képen ez volt) Ezen most már ok az eltolás, minden jól működik, csak csinált még egy particiót az AOMEI. A kérdésem, amiben segítséget kérek, hogy ha az előző képen levő helyzet áll fenn, azt hogy lehet megszüntetni úgy, hogy viszonylag egyszerű legyen. Mert akkor a 840 pro-ról megint leklónozom erre, és azt javítgatom.Ja a macrium ami nekem van, az egy régebbi kingston ssd-hez adott elég buta változatú bootolható cd.Remélem sikerült érthetően leírni a bajom.

    üdv, Gyuri

Új hozzászólás Aktív témák