Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikitorony

    tag

    válasz King Unique #37345 üzenetére

    900 MB-os partícióról van szó, ahogy a mellékelt képen is látszik. [kép]
    A klónozás utáni, újrahúzás előtti képet nem találtam meg, de úgy nézett ki, mint az előző kép, csak a 930,21 GB helyett ~237,24 GB-ot írt, az elrendezés full ugyanez volt - nem volt unallocated space.
    Csak a 900 MB-os "WinRE tools" törlése után jelent meg az SSD teljes "mérete" és utána tudtam kiterjeszteni a C-t.

    Macrium valóban lehet segített volna... De az EaseUS Partition Master hozzá se tudott szagolni. Újrahúztam, nekem egyszerűbb volt úgy.

    (#37347) Frawly:
    1 TB-ból 900 MB elfér nekem. Vannak olyan gyári MSI szoftverek, amiket a gyártó honlapján nem lehet megtalálni, és az én szívem nyugodtabb, ha az MSI pendrive-os telepítésből rákerül a gépre.
    Egyébként az MS oldaláról letöltött tool által készített telepítő használata után is találtam MS gyári állapotban olyan vackokat, amiket én nem kértem, hogy ott legyenek... pl. Candy Crush Saga, stb stb. Lehet, hogy csak a telepítő ikonja van kint a Start menüben, de én soha egy szóval nem kértem, hogy ott legyen, és a telepített alkalmazások közül kell törölnöm (vagy a Start menüs ikonon jobb klikk és Uninstall).

Új hozzászólás Aktív témák