Új hozzászólás Aktív témák

  • RaVal

    tag

    Annyival előrébb jutottam, hogy az alaplapon engedélyeztem a hot plug-ot, így már látja pár dolog az ssd-t.

    Samsung magican látja, a Data security-nál ízt írja, hogy Class 0 Enabled, a többi (TCG Opal, Encrypted Drive) disabled, egyszerre csak egy mód engedélyezett. Alatta van egy gomb: How to disable. Disable security password in BIOS. Tehát úgy látja, mintha a biosban (uefi) állítottam volna jelszót, de ilyen nem történt. Ha rajta van az ssd, nem tudok biosba belépni, hogy az esetleg "beállított" jelszót töröljem. Biosba meg nem látja, ha utólag dugom rá a gépre, hiába van engedélyezve a hot plug.

    Csináltam a magician progival bootolható pendrive-ot, az be is tölt, de ugyanaz van, mint ebben a videóban. Itt azt írta feltöltő hogy visszáruztatta.

    PSID Revert progi is látja már, de amint kiválasztanám bezárul, gondolom azért, mert nem TCG alapon záródott le.

    Ubuntu alól a hdparm látja, de nem sikerült sehogy se unlockolnom. A Security level maximum.

    Ezek alapján valakinek valami ötlet? Vagy issza kellene küldeni garanciáztatni?

Új hozzászólás Aktív témák