Keresés

Aktív témák

  • kisorosz

    tag

    Sziasztok!
    Van egy KINGSTON SV200S3128G SSD, rendszer meghajtó, windows 7 került rá. Az elején még szépen gyorsan ment, viszont most valami baja van :( iszonyat lassú. próbáltam rendszert újra tenni rá, de az elején elkezd pörögni , aztán egy helyen megtorpan, és jóformán megáll. Szóval, az elején hozza a sebességet, de egy pár másodperc után meg áll, nem csak a telepítés, próbáltam másolni is rá, de ott is ugyan ezt csinálja. külsővinyóba raktam be, usb3ról másoltam elején mint a villám, aztán harmad tájt (egy 5 GB film) megállt, és nem akart moccani.
    Elv legfrissebb firmware van az SSDn, elv. Esetleg valamilyen programmal teszteljem (AS SSD?) vagy mi lehet a probléma? (Ebayről lett véve az SSD, nem tudom, ezeket tudják hamisítani? csak az a bibi, hogy az a elején működött rendesen.)

    [ Szerkesztve ]

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    válasz jeni #48093 üzenetére

    hát, jah, igen :) miért?

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    (#48095) jeni : Ha már megtörtént a baj, és egy Kingstone V200asom van, ami félig meddig bekreppált, mit lehet tenni?

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    Üdv!
    már voltam itt pár napja, de akkor nem kaptam választ :( :) a kérdés ugyanaz: van egy Kingstone v200as SSDm,ami úgy tűnik behalt. Nyáron vettem eBayen, win7et raktam rá, viszont most meghalt. teljesen be van lassulva, a win nem tölt be csak 30 perc alatt, próbáltam újra telepíteni, de megakad a telepítés, mert nem másol rá semmit. rákötöttem egy külső HDDra elkezdtem rámásolni, először rendesen ment , aztán megállt, és nem másolt rá semmit.
    van esetleg valami program ami letudja tesztelni, vagy mit lehetne vele csinálni?

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

Aktív témák