Keresés

Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    Sziasztok! Ez a konfigom: Abit IP35-Pro, Core2Duo E6750, Coolink U8-120-1600, 2*1GB Geil Black Dragon 1066MHz, Asus EAH4830 512 DDR3+Coolink 12-es venti, 2*750GB+200GB Samsung,Intel X25-V 40GB SSD, Plextor 755A,PX-B920SA, Pioneer 212D
    Windows 7 Prof. magyar 32 bites
    Minden AHCI módban kivéve a 3 ODD meghajtót! Az a helyzet, hogy ezt mérem CDM-kal: [link] Ez a vezérlőm drivere: [link] Nem találjátok ti is alacsonynak a szekvenciális írást? :Y

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz fLeSs #9045 üzenetére

    Gondolom ez a szekv.írás nem is olyan fontos ugye? Azt írják mindenfelé, hogy főleg a 4k számít boot drivenál!(és én erre használom)Ebbe pedig egész jó!

    DV: tényleg első oldalon, hogy én milyen hüle vagyok :Y

    Ja és köszi mind kettőtöknek a választ! :R

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    Gyerekek ez a hülye Safari ide szemetel a temporary internet fájlaival a drága ssd-mre hogy a túróba bírnám rávenni, hogy a samu vinyómra mocskoljon ahelyett, hogy az ssd-m öregíti!? Órákig túrtam a guglit de sehol semmi :( A másik kérdésem, hogy az iTunes könyvtárát a Musicot valami trükkel vagy hivatalosan nem lehetne szintén átpakolni egy vinyóra ugyanis már lassan 10gigás a mérete(csak az appok semmi zene!) és ez a 40Gigás Intel SSD-m fényében ugye....na szóval értitek! Minden megoldásra vevő vagyok kivéve, hogy dobjam ki az ablakon az iPhoneom és, hogy ne használjak Safarit! :DD Ja és Windows7 prof. HUN-om van! Óriási köszönet!!!! :C

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz steve0707 #10313 üzenetére

    Itt se iTunes könyvtár áthelyezést sem safari cache áthelyezést nem találok :O

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    Na megnyugtató:

    Péniszméretem rendben :DD :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz mpierre #3048 üzenetére

    "Trimmel pedig, amikor pihizik a számítógép, akkor jó előre letörli az ilyen cellákból a szemetet. Ennek feltétele a win7, egy trim képes ssd, meg hogy, ne kapcsoljon ki az ssd, amikor alvó módba lép a számítógép."

    Ezt írtad anno! Miért is nem jó az SSD-nek ha alvó módban használom a gépet? Áramot kap és közben elhasználódik? De hát akkor ilyen alapon a többi komponens is nem(alaplap,proci,vidkari,stb.)?Már évek óta alvó módban kapcsolom ki a gépet, amióta SSD-m van(pár hónapja) azzal is! Akkor most árt az SSD-nek az alvó mód vagy nem? És miért? Köszi a választ! :R

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz mpierre #16746 üzenetére

    Értem, de akkor, hogyan tudom beállítani azt a sz.gépnek, hogy alvó módban ne kapcsoljon ki az SSD-m? :Y

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz mpierre #16752 üzenetére

    Köszi minden így volt beállítva eddig is, illetve ezt:"Hibrid alvás engedélyezése -> Ki" nem is találtam meg! Vajon miért? :Y

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    Sziasztok!
    Tegnap vettem egy 128GB-os Samu 830-as SSD-t. Ráköltöznék a Win 7 64bit-emmel a régi 40GB-os Intel SSD-mről. Lehetséges ez a windows újratelepítése nélkül, úgy, hogy az alignálás is rendben legyen? Ha igen akkor milyen progit ajánlotok hozzá?

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz Jack@l #28607 üzenetére

    Köszi, akkor a particionálás és gondolom formázás win7 alól megfelelően alignálja nekem a dolgokat az ssd-n és modjuk a norton ghostos költöztetés a 40-ről a 120GB-ra sem cseszi el ugye?

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz Eagl3 #28596 üzenetére

    Én is mérek egyet este win7 64biten és akkor majd lesz összehasonlítási alapunk. :P :D

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    FIGYELEM! TANULSÁGOS STORY: gyári firmware frissítő kikukázta a 60 ezres SSD-m :O

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni!
    Tegnap éjszaka gép kikapcsolás előtt hirtelen ötlettől vezérelve ránéztem a Samsung Magician szoftverére, hogy nincs e firmware frissítés a 128-as vacsi új 380-as SSD-mre, meglepetés! Volt. Na mondom töltsük le izzibe. Lejött.Kicsomiztam a zipet egy könyvtárba(vinyóra!) és kijelötem neki, majd go frissítés, ez volt az első hiba! :O Frissítést megkezdte, frissítés nem ment végig a vége felé hiba! Mondom annyád ez mi!? Ikonok eltünedeztek szép lassan, a hülye egy az egybe kivágta maga alól az SSD-t! Kék halál...bassus na most pápá ssd mondom. Ujraindítás után már fel sem ismerte a bios az ssd-t! Gép áramtalanít. 1 percet várok, visszakapcs és....minden ok ssd megvan rendszer bootol szépen, na mondom ezt megúsztam! :U Nézegetem gépet progikat indítok minden ok-nak tűnik, de azért csak izgultam, hogy valami gebasz lesz a firmwareval, úgy értem csonka maradt vagy rejtett hibás ami majd adatvesztésként esetleg fagyásként előbb-utóbb jelentkezik ÉS itt követtem el a második hibát!!! :Y Mondom dosból frissítem a rendszert az ssd Magician USB-s boot megoldásával. Közben ssd Magician lefrissítette magát 3.1-re mondom ok csináld. Kész. No jó akkor nézzük a pendriveos mókát. Instabil szar az egész, csak másodjára sikerült meggyártania a bootolós pendriveot a firmwareval, nem tudom miért. Másodjára azt írta rendben a pendrive(vacsi új PQI 4GB-os). Mondom ok, azért ránéztem fájlszerkezet rajta rendben tűnik valami drdos meg a 3db firmware fájl. Gép újraindít penről boot drdos vagy mi majd utána a frissítő progi szépen elindul, de igen ám még karakteres felületen 3 db partíciós hibát dob az SSD-re! :( Mondom ÁHÁ ugye, hogy valamit elszúrt a windowsos frissítés had szóljon akkor a dos-os! :K Két "Yes" után beindult a móka és pillanatok alatt horror lett, vinyó lámpa folyamatosan világít a gépen közben kb. 2 percig szenved a firm felrakásával végén dob egy FAILED-et, mondom fasza, nembaj még egyszer nekikezd másodjára szintén failed és szépen kilép dosba. Mondom azigen! :F Ennek kampec! Gép újraindít, befagy a boot során. Sok óra szenvedés után feleségem gépe elindul vele, a Magician féle firmware frissítő pendrive kb 10 db 0-át lát a szériaszám helyén és semmit nem hajlandó frissíteni a firmwaren, windowsos Magician meg meg sem találja az ssd-t, holott a bios látja a boot során...
    Most mit tegyek? :Y Gondolom adatok kuka, de akkor az SSD is? Googliztam, de nem találok megoldást! :O RMA lehet akár pár hét is, nem akarok olyan sokáig gép nélkül lenni! Kérlek segítsetek! :R

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz h1ght3chzor #30776 üzenetére

    Mit csináljak szerinted? :Y

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz h1ght3chzor #30779 üzenetére

    Félrertettél: úgy értem, hogy a feleésgem gépe a saját vinyójáról bebootol, de a windows xp-je nem látja az ssd-t! Ma reggel már az enyém is elindult vele, de azt írja, hogy telepítsem újra a windowst és hozzá se szagol az ssd-hez :O

    Itt úgy látom hasonló hiba: [link]

    zoleeno1: saját kárán tanul az ember, már '95 óta aktívan számítógépmoly vagyok frissítettem már egy halom hardvert, de ilyen durva hardver hibát egy sima firm ápdéttal még egy sem produkált! Nagy gratula a béna Samsung förmveres csapatnak! :((( :((( :(((

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz Zlin50 #30784 üzenetére

    Annyira nem inkább windows boot meghajtó volt...miért kérded?

    Szerk:
    Ja ok értem a kérdést.
    Sajnos a pendriveos frissítés nem megy mert hibával leáll, gondolom a CD-s is ugyanazt tudja, csak más az indulási(boot)elve...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz SG3rg0 #30787 üzenetére

    IDE módban is ugyanazt csinálja, félek, hogy a windowsos frissítő végleg kicsinálta az eeprom csipet ami a firmwaret tárolja :O Sőt feleségem gépe régi alaplapos még AHCI-t sem tud és ezen is ez a hiba: a firmware frissítő amikor elindul akkor karakteres módban 3-szor is particiós tábla error-t dob a C:-re aztán elindul bejön a grafikus felület és 2 db "Y" billentyű után hozzá kezd a frissítéshez majd első körben FAIL-t dob, másodjára megint megpróbál frissíteni és akkor az egyik .ec vagy milyen kiterjesztésű firmware fájlra panaszkodik és exitál a dosba. 2 pendriveval is próbáltam már mindkettőre ezt csinálja, más-más usb portban is és 2 gépen is(sajátom és feleségemé) :O

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz Zlin50 #30794 üzenetére

    Floppys nincs max cd imidzses. Félek nem az a baja. Feladom...majd a szerviz. :(((

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz Formaster #30821 üzenetére

    Nekem már sajnos áramtalanítás sem...cd-s bootot ha lesz mai meló után megpróbálom, aztán ha az sem...
    Samsung ügyfélszolg. beszéltem délelőtt és azt mondták, hogy nekik vannak titkos szervizkódok amivel helyrehozzák ill. particionálják az SSD-t, tehát javítják, cseréről szó sincs. Hmmmm...ha egy sima particionálás segítene már meg is csináltam volna... :(( Titkos szervizkódot kérdeztem, de nem mondják meg. No comment...

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz zoleeno1 #30882 üzenetére

    Maximálisan egyetértek veled így utólag! :K

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz Balage76 #31631 üzenetére

    Akkor ha jól értem, neked egy meghajtó van a gépedben ez az SSD tehát a C:! és te erre kitömörítve, tehát erről frissítetted a saját firmwareját! Sikerrel! Mert sokak szerint nekem azért ment tönkre az SSD-m, mert egyrészt windows alól(win7 64 bit Ultimate HU) másrészt rendszerlemez firmwareját frissítettem és ezért szállt el a windows... Azóta is garanciázás alatt van, kiváncsi vagyok mi lesz az eredménye! :Y

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz davidsz #32098 üzenetére

    Dede, nekem meghalt! :O Tegnapelőtt visszajelzett a bolt, hogy a nagykeres kollegák nem tudtak életet lehelni a Samuba és cserélik újra. Tegnap már meg is kaptam! :K 1 hét alatt cakompuder el lett intézve a gar, ez nálam jónak számít nagyonis! Most minden happy, de hogy én még egyszer firmet frissítsek ssdn,na az *#&@&#grrr.... :N

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz davidsz #32165 üzenetére

    Win 7 64 alatt, rendszerlemez volt a drága, gép bekapcs(jobban mondva feléleszt sleepből) és amikor bejött az asztal Magician, azt modja van frissítés én izomból rákatt és le is töltötte a firmware fájlt, kitömörítettem és beraktam neki, aztán rányomtam a startra, kb félig ment fel a csík aztán error bla bla és azt vettem észre, hogy egyesével tünnek el az ikonok, ez a hülye firmware frissítés címén kinyírta a partíciós táblámat is! Aztán miután eltűnt az összes ikonom majd a start menű sőt az asztal is én meg kétségbe esetten kattingattam jobbra balra, hogy mentsem a mentehőt akkor kaptam egy kék halált. Gép reszkető kezekkel kikapcs, majd 1 perc múlva bekapcs, de már nem látta az SSD-t! Mondom ssd kampec! :O DE ekkor jött az ötlet áramtalanítsunk, szünetmentes táp OFF 2 percre, majd vissza és láss csodát látja az SSD-t sőt boot is ok, windows elindul és simán betölt, mintha mi sem történt volna és ekkor szól a Magician, hogy ő bizony szeretne 3.1-re frissülni mondom barom ezt előbb is megtehetted volna(mai napig erre gyanakszom, hogy ez okozta a hibát tehát előbb frissült a firm, mint a frissítő program). No mondom biztos ami biztos hagyjuk a windowsos ökörséget csináljuk meg most már rendesen, DE a biztonságos DOS alól! USB-s firmware frissítőt legyártattam, usbről boot és akkor már láttam, hogy már gond lesz az SSD-vel ugyanis a firmware frissítő program elindulásnál megállt és szép lassan 0és1és2-es sorszámmal partíciós tábla hibára hivatkozott, de azért elindult, na itt követtem el a hibát mert gondoltam, hogy a sikeres firmware frissítés majd rendberakja a driveot, de épp ellenkezőleg ez lett a pont az i-re! :( Nyomtam 2 Yest és hozzákezdett frissíteni, de ugyanúgy mint a windowsos frissítésnél első nekifutásra kiírta, hogy nem tudja megcsinálni, aztán automatikusan nekifutott még egyszer, ekkor én már el is temettem gondolatban szegény ssd-m(bár reménykedtem, hogy az áramtalanítás majd segít) aminek a vége ismét egy error lett és ekkor ismét rákérdezett(harmadjára is), hogy megpróbálja e ismét a frissítést? mondom csináld bakker már teljesen mindegy persze most sem tudta megcsinálni, olyan volt mintha nem tudták volna megírni a firmwaret 100%-ra mert megsérült vagy read only módba lépett, passz. és ezután spártai egyszerűséggel kilépett dospromptba. Na mondom konyec filma, gép ujraindít és innentől már csak a BIOS ismerte fel a néhai ssd-m egy 2 GB-os meghajtónak... Másik gépben cd-s firmware frissítő, IDE módban sem, sőt sehogysem látta. Ennyi a történet, a tanulság ész nélkül senki ne nyomjon a firmware frissítésre!

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz davidsz #32173 üzenetére

    Igaz egyetértek :K , usb is okoz néha furcsaságokat főleg ha előlapi kontakthibás csatlakozó pl. vagy túl sok eszköz lóg az usb-n és agyon van terhelve az usb alrendszer, nekem pl. néha bluetooth dongleval ha olyanja van be sem indul a gép, ha meg kihúzom minden ok.

    Más. Neked tudom RAID0-ád van 2 Samu 830 128Gigásból ugye? Nos míg a gari ügy zajlott addig sem akartam ssd nélkül maradni és beszereztem egy ugyanilyen ssd-t(csak N-est ezért is kaptam jó áron mert a gazdája asztaliba vette és így nem tudta belerakni) és most ahogy tegnap megkaptam a csere ssd-t így már nekem is 2 128-as 830-asom van. Te gondolom a raid 0-át javasolnád hozzájuk ugye? Ez ok is lenne: dupla tárhely, nagyobb olvasási és főleg írási teljesítmény vs. kisebb redundancia(nem érdekel mert oprendszer és játékok ergo könnyen pótolhatóak plussz munka átmeneti! tárhelye), Engem az aggaszt, hogy mivel inteles P67-es a lapom így ha RST-t használok akkor le kell mondanom a TRIM-ről és akkor drasztikusan csökken az élettartam nem? Erre esetleg megoldás, ha hetente egyszer manuálisan futtatom a Magician ssd karbantartó programját(ez a manuális trim gondolom) vagy esetleg a windows szoftveres raid0-ja? :U Ha egy vinyón(raptor) van a boot szektor akkor onnan az oprendszer software raidben is fel tud állni nem?

    Gazsi00: nekem már az sem segített...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz davidsz #32177 üzenetére

    Neked is ezzel a 11.0.0.1032 RST-vel megy a rendszered? Stabil? Gyorsabb mint a Microsft Win7 alapértelmezett gyári driverével(amit pl Fire/Soul/CD mester is ajánlgat)? Akkor nem kell megvárni a híres/hirhedt 11.5-ös hivatalos trim-es RST-t, mert már ez is ugyanezt tudja ezek szerint ugye? :Y

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz Fire/SOUL/CD #32179 üzenetére

    Jó értem, de azért a biztonság(trim) nem zárja ki, hogy gyors is legyen nem?

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz jim_raynor70 #32183 üzenetére

    Jójó értem én, most is raid1-ben van 2*2 TB-os vinyóm, mert pótolhatatlan dolgok vannak rajta, írtam is, hogy ssd-nál nem számít a redundancia, mert oprendszer és játékok újrainstallálhatók adatvesztés esetén, a munkám meg csak k*rva gyors tempnek használja az ssd-t! :D A biztonságot úgy értettem, hogy élettartam biztonság az SSD-nek, de akkor mostmár megvilágosodtam, tehát ha nincs trim akkor szép lassan a raid0 tömb is belassul, ellenben ha van trim akkor meg jim_raynor70 kollega szerint az élettartamnak épp ellenkezőleg betesz, na szép... :N Kíváncsi vagyok mi lesz most akkor Fire/Soul/CD fórumtársnak az Intel részéről a válasz TRIM ügyben, mert ha HDDSentinel szerint nincs akkor az gyanús, bár Davidsz kollegánál meg úgy emlékszem éppenhogy azt jelzi(screenshot alapján), hogy van trim!? :Y Davidsz: a többi progi mit nyilatkozik 11.0.0.1032 RST + RAID0 esetén van TRIM?

    Szerk:

    "Szerintem itt azért nem mindegy milyen az alaplap, a SATA vezérlő. - Nálam működik, de másnál lehet hogy már nem."

    nekem ugyanez a procim P76-es a lapom és ugyanennyi a memóriám: van esély, hogy menjen akkor nálam is mint nálad! :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz zoleeno1 #33060 üzenetére

    Ez gen*óság amcsik egy full Arkham city letöltő kódot is kaptak a Norton ghost mellé már a 128GB-os ssd mellé is ha dec31. előtt vetted, mint pl. én csak nekem ugye EU, bizonyíték itt: [link] és itt:[link] Kapják be! :O ;]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

  • MrTwister

    őstag

    válasz zoleeno1 #33091 üzenetére

    EU azonbelül is mi mindenből kimaradunk, a "sötét" kontinens le vagyunk magasról ejtve mi.... :O :DD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Aktív témák