Aktív témák

  • Kharg

    tag

    Pontosan négy napja lettem 17. Szép volt, jó volt, tutkó volt.
    Eldöntöttem, nekem is kell egy ilyen topic, ahol zenéket ajánlgathatok, írhatok az újabban olvasott könyvekről(leginkább Hrabal van terítéken mostanában), vagy randalírozhatok, ha úgy tartja a kedvem.

    Hogy miért nem írok blogot?
    1: Mindenki blogot ír.
    2: Én nem vagyok olyan, mint mindenki
    3: Ha valaki blogot ír, van benne egy olyan, hogy megossza a véleményét, gondolatait, stb. a világgal, és vannak elvárásai is, például a 'nézettség-hajhászás', vagy 'komment- hajhászás'.
    Nekem nincsenek ilyen ambícióim. Nem érdekel, hogyha 100ember olvassa el a topicom, vagy csak 1, pláne, ha annak az egynek még akár mond is valamit a "bejegyzésem", és kedvet kap meghallgatni azt a dalt, vagy elolvasni azt a könyvet.

    Hát így.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ma végre rendszereztem a zenéimet. 30+ Gb-nyi zene pislog a merevlemezemen, ami eddig egy mappába bedobálva ücsörgött. Ma végre műfajonként almappákat csináltam, mostmár Hip-Hoptól Black Metálig mindennek van mappája.
    Előkerültek réges-régi felvételek is, amiket már évek óta nem hallottam, erre is jó volt ez a délután. Egy ilyent ajánlanék most:

    Giorgios Dalaras - Ena Tragoudi Gia Tin Eleni

    [ Szerkesztve ]

    Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

Aktív témák