Új hozzászólás Aktív témák

  • Mirage

    tag

    válasz nonsen5e #37 üzenetére

    Régen mik voltak ember… peteknek saját hotbarja, healernek cleric stance, voltak akik játszadoztak a tank stance-el is… csak pár példa.
    Nem is értem azokat akik most button bloatra panaszkodnak, már nincs kb hova lebutítani a játékot.
    Billentyűzet+egérrel pláne, de még kontrollerrel is teljesen kényelmesen el lehet férni… de sajnos attól tartok hogy tovább lesz butítva a hisztéria miatt, illetve hogy a beömlő tömegeknek még jobban vonzóvá tegye a játékot.

    1dude

    Én mondjuk ha nem vagyok 100% elégedett egy jobbal pont azzal küszöbölöm ki, hogy játszok az összes többivel is, így nem fásulok bele abba hogy csak egyel tolom mindig és annak a hibáival kell együtt élni folyamatosan.
    Persze ez azzal is jár hogy nincs minden jobon max ilvl cuccom, de istenem, ez van :DDD Annyira nem számít, mert nem tolok savaget, normal contentben meg craftolt gearrel is lehet top dpsnek lenni a legtöbb partyban, mch vagy épp bard-al is.
    De ez talán kevésbé az én érdemem mintsem inkább csak annyi hogy az átlag player nem valami ügyes, amin megint csak tovább rontana ha mégegyszerűbbé tennék a játékot, szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák