Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz madgie #78830 üzenetére

    Szerintem a 2-3 ezt magasan veri. Ott legalább voltak izgalmas helyzetek, remek csaták, jó karakterek, és valóban látványos volt. Sajnálom, de nem tartozom a szarvoltazelőzménytrilógia birkamenethez... A Baljós Árnyak tényleg tévút volt, nagyon rosszul kezdte el Lucas az új szériát, de legalább valamennyire magához tért a 2-3-ra.

    Majd mutass nekem a Force Awakensből egy Kamino vagy akár Curuscant szintű világot, egy Jango Fett, Dooku, Palpatine, Mace Windu, szintű karaktert (ezek mindegyike ezerszer érdekesebb és hitelesebb mint az emós Kylo, vagy a virtuális és Gyűrűk Urából szalasztott, ork kinézetű Snoke), olyan űrcsatát, ahogy a Klónok Háborúja nyit, olyan harcot, amilyen a Geonosis közelében volt Kenobi és Jango között, ha már itt tartunk, olyan csatajelenetet, ami a Geonosison lezajlott. Bármi, érdemleges eredetiséget. Nem fog menni. És akkor a fair play miatt meg sem említem a drámai horderejű eseményeket, mint amilyen Anakin átlényegülése volt, mert ugye azt nem nagyon lehet überelni a sztori mibenléte okán.

    Szóval én csak röhögök ezen az előzménytrilógiaszarvolt divatfikázáson, a Klónok háborúja és a Sithek bosszúja a nagyon gyengén ábrázolt love strory vonaltól eltekintve teljesen jól hozta a SW szintet mind grandiózusságban, mind karakterekben, helyszínekben, sztoriban, a különböző lények sokszínűségében, eleve, ötletességben, minderre a Force Awakens nem volt képes. Adott egy látványt, azt is csak módjával (és sokszor minek) és kész. Eredetiség az zéró volt benne, a sztori több sebből vérzik, ne soroljam, úgyis írok majd erről egy hosszabbat. De ez a előzménytrilógiaszarvolt című bégetés már nagyon unalmas.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák