Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Bad Pritt #153749 üzenetére

    A kritikusok egyértelmű, hogy más szűrőn keresztül nézik ezeket a filmeket és nem a filmek élvezeti értékét tartják szem előtt. Felpontozzák őket, mert valami megbúvó magvas gondolatot tartalmaznak vagy csak újítónak találják a képi világukat. Nyilván nem kell adni a véleményükre, ezért is minden esetben az user scoret szoktam figyelni, csak most erről szólt a fáma ezért mondom. Ezek a filmek sokszor nekem olyanok, mint a versek, persze ki lehet elemezni meg minden és azt mondani csodálatos a rész elemei miatt, de közben meg egyáltalán nem szórakoztató, nem okoz lelki megingásokat, csak egy száraz valami, amit teljesen faarccal néz végig az ember, mert semmi érzelmet nem vált ki belőle. Lásd pl. a Northman nekem ilyen volt és ezért soha nem tudnám szeretni.

    Miket nevezek művészfilmeknek? Azt hittem egyértelműen belőhető, hogy mik azok, nemtudom szimplán már a rendezésük, a feelingjük alapján. Az ilyen Us, Tűnj el, Northman, Világítótorony, Witch, Anyám, Saul fia, Mr. Nobody, most így hirtelen, ezeket már csak a megnézésük alapján annak mondanám wiki vagy bármilyen háttérforrás nélkül is, annyira tipikus.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák