Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Viszlát #130241 üzenetére

    tegnap néztük a before trilógia első részét... ünnepekre be volt tervezve mindhárom rész, de neki sem tudtunk állni... úgy ránkszakadt ez a bő 2 hét pihenő, hogy csak pihenésre nem volt idő :DDD ...gyerek se nagyon fáradt le, így nem volt nagyon nap, amikor este 9-10nél előbb elaludt volna, ezután meg kis kaja és dőltünk mi is... max darts vb-re aludtam

    before sunrise:
    a film egyszerűségében van a szépsége... nem vagyok oda a túlzottan csöpögős filmekért, de a teljes trilógia nagy kedvencem :K ha valakit romantikus filmre akar rávenni az asszony, kötelező megnézni :) ...legalább 4-5 év eltelt mióta legutóbb láttuk, de ahogy az első percben felcsendült a zenéje, azonnal beugrott majdnem minden

    10/8 (tízpernyóc)

    #értékelés

    ui: ethan hawke-nak jól állnak az ilyen kevés szereplős (ránézésre low budget) filmek... a tape is kedvenc tőle, de az alive-ban is a kevés túlélők egyikét alakította (mondjuk ez már nem alacsony költségvetésű)

    ui2: jobban belegondolva szép lassan a kedvenc színészeim közé került... az eléggé lehúzott taking lives-ban is tetszett az alakítása :K azt a filmet is kb bármikor újra tudom nézni

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák