Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz Tibiajax #125432 üzenetére

    Jól van na, 5/10.
    Még KT-n is átjavítottam hármasra a kedvedért.

    De csak mert épp utána vállaltuk be az Őrült Stone rettenetet ;)

    Ha pl. a Keresztapát néztük volna meg utána, lehet hogy lerontom 3/10-re :P

  • j0k3r!

    senior tag

    válasz Tibiajax #125432 üzenetére

    Én most néztem meg először az Endgame-et, és szerintem
    - baromi hosszú és vontatott az eleje
    - nem tudtam eldönteni, hogy mit akartak a rendezők, amikor az érzelgős részeket 2 percenként megtörték valami általános iskolás gyerek szintű humorral, emiatt teljesen semleges volt az első 2 óra
    - az időutazás behozása egy nagyon olcsó trükk volt arra, hogy mégis visszahozzanak mindenkit. hol vannak itt az infinity war előtt emlegetett "fele csapat" meghal jelentőségű mondások? sehol! a franchise-nak dübörögnie kell, szóval 10 év alatt a 2-3 tucat szuperhősből 1 (2?)-t tudtak nagy nehezen elengedni
    - nem elég, hogy az előző részben kiiktatták pár perc alatt Hulkot, most egy kötött pulóveres doktor urat csináltak belőle, ráadásul semmi szükség nem volt rá, mert a vasember volt végül az "ész" (pedig, ha valamikor előjöhetett volna egyet bunyózni, akkor az a végjáték - konkrétan a kis afrikai kislánynak több harcjelenete volt, mint Hulknak - márpedig, ha ez egy lezárása a korszaknak, akkor járt volna neki "normális" screen time)
    - az íjász meg Scarlett Johansson szenvedése röhejes volt, mind a kettő totálisan másodlagos szereplő
    - Thor-ból alkoholistát és bohócot csináltak, ismét csak gratulálni tudok (nem ismerem a képregényeket, de nem gondolom, hogy lenne ilyen) - gondolom kellett az olcsó humor forrás, hogy meglegyen a 3 óra
    - Thanos karakterét is kicsit leépítették, lett belőle egy sima gonosz "bosszúálló" (no pun intended)
    - a "női összeállás" a végső csatában gyönyörű volt - gratulálok a rendezőknek, hogy a képregények világában helyet hagynak az éppen most nagyon trendi feminizmusnak :W
    - NAGYON KEVÉS A CSATA - direkt megnéztem 2:07:00 körül indulnak el Thanos felé, és 2:30:00 körül van a csettintés, egy 3 órás MARVEL filmben ~20 perc akció KEVÉS (arról nem beszélve, hogy az infinity war-os csata sokkal jobban kidolgozott volt, itt úgy tűnt, hogy csak háttérzajnak hozták be a sok egymásnak rohanó katonát)

    Gondolom ennyiből is lejött, hogy nem vagyok egy marvel rajongó, de az infinity war egy jó 7/10 volt. Pörgős volt, jó volt Thanos karaktere és a végkifejlet is, szóval ahhoz képest ez egy 4/10 - ha az első 2 órát összezsugorítják 1-re, akkor lehetett volna 5/10.

    Azt meg főleg nem értem, hogy hogyan generált ez rekordbevételt (fogalmam sincs mi újat találtak benne az emberek a többszöri megnézés során)

    szerk.: miért bekezdésenként rakja spoilerek közé, amit írtam? szerintem ez eddig nem így volt :(

    #értékelés

    [ Módosította: vond ]

    some men just wanna watch the world burn...

Új hozzászólás Aktív témák