Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz .LnB #102552 üzenetére

    köszönjük :R "munkamegosztás" van otthon: tápszeres a srác, reggel 5kor kelek, akkor etetem-pelenkázom-büfiztetem, majd visszaalszik, utána általában 8-9körül ébred, onnantól már asszonyt boldogítja... újabban félórákat alszik napközben, délután 3kor végzek, otthon vagy átveszem, vagy főzök, stb... ahogy épp kijön a nap... (fene tudja épp mennyi időt hagy asszonynak főzésre/házimunkára) elvagyunk este 8-9-10-ig vele, akkor fürdetés és alvás... ilyenkor ha belekezdünk egy filmbe, csak bealszunk rajta... inkább "alapzajnak" megy a tv... filmeket külön csak olyanokat nézek, amik amúgy sem érdekelnék (pl logan, covenant, ww az elmúlt időszakból) általában hétvégén, amikor szintén 5kor már ébredünk és 6-7közt visszaalszik... ilyenkor ha minden oké, akkor kb 9-ig belefér egy film :K ha pedig olyan filmet akarunk nézni, ami mindkettőnket érdekli, akkor szombat/vasárnap ha elalszik hosszabb időre, akkor több részletben sikerül is

    #102553: simán veri korunk komikusait :K knight rider-en meg baywatch-on nőttem fel én is, régi kedvenc színész és tényleg be tudja kategorizálni jól magát a szerepei alapján, majd ki is figurázza...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák