Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz bagyulajuve #122693 üzenetére

    Pedig az egy mérföldkő a maga nemében. Mondhatni, a kor Ready Player One-ja, még ha ez utóbbi nem is aratott túl fényes sikert, de kb úgy lehet rá tekinteni.

    Az összes űrjelenetet egy Cray X-MP nevezetű szuperszámítógép rajzolta meg, ami nagy szó volt a 80-as évek közepén, a maga 256 mega ramjával, és 250MHz-es processzor teljesítményével. 84-ben még bőven a Commodore 64 volt a sztár, és az első XT-k akkor jelentek meg, szóval rendesen teljesítmény volt. Ma már egy közepes mobiltelefonban is több a cufla.

    Cray X-MP

    CGI jelenet a filmből (azért annyira nem is rossz)

    pikszel
    Hűűű, tényleg! A liábe diók is kimaradt, meg a Krull is. Ezeket is láttam, bár semmilyen apropóból nem mondhatóak elsőknek, de mindkettő egy olyan alkotás, amiket örökre megjegyeztem magamnak. :R

    szerk:
    A Birodalom Visszavág, az első Star Wars film volt, amit láttam. Azt nem tudom, hogy az első részt miért nem láttam, vagy miért nem emlékszem, de azzal kapcsolatban van egy kis kavarodás a fejemben.
    A Birodalom Visszavágot meg előbb olvastam képregényben, és ez alapján azt hittem, hogy Vader egy óriásrobot. XD Nem sokkal utána, láttam a filmet is.

    A Star Wars New Hope kapcsán meg valami rémlik, de én úgy emlékszem, hogy két részben vetítették le, és rémlenek valami óriás hangyák is. De nem tudom, hogy miért, vagy honnan jön, és hogy mivel keverhetem. :F

    szerk:
    Sárkányölő, yeahh ... XD Sean Connery arcáról lett mintázva, és a mimikája szintén ;) Mármint a sárkányé. Ez nagy szó volt akkoriban, amikor még nem volt motion capture, meg hasonló nyalánkságok

    bocsi ... khmmm ... az a Sárkányszív volt, amiről beszélek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák