Keresés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Viszlát #45968 üzenetére

    na, igen, az élmény... egyetértek a kommenteddel 100%ig... tudni kell helyén kezelni a filmeket... én is úgy vagyok vele, hogy "az a legjobb, ha ad valamit a film" ...és itt nem feltétlenül arra kell gondolni, hogy tanulságos, hatalmas erkölcsi mondanivalóval rendelkező legyen, mert nálam ez pl totál hangulatfüggő... hangulatfüggően nézek filmeket: meló után, ha könnyedebb szórakozásra vágyok, általában hangulatos/látványos filmeket nézek, amik totál elterelik a munkáról a figyelmem, szórakoztatnak, kikapcsolnak... más lelkiállapotban, frissen pedig inkább a komolyabb filmeket választom... teljesen hangulatfüggő az egész és emiatt lehet mondjuk egy amerikai pite, egy alien2, vagy egy gran torino is kiemelkedő pontszámú nálam :K ...holott mindhárom teljesen más műfaj és nem lehet egy lapon említeni sem őket... ilyen egyszerű az egész

    az avatar sztorit tekintve egy szép gyerekmese, de cameron-ék egy olyan látványorgiával tálalták, hogy nem lehet rossz filmnek tekinteni... de ugyanígy szeretem mondjuk a golyózápor-t, vagy akár a kárhozottak királynőjét, ami ritka nagy hulladék sztori alapján, viszont ha úgy nézed, hogy az egész film egy nagy klipp (és szereted ezt a zenei műfajt), akkor 10/10 :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák