Keresés

Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz Huma #45945 üzenetére

    Amikor kijött, megnéztem itthon, akkor is már egy darab [moderálva]-nak tartottam, szóval akkor megnyugodtam és megnyugodhatsz, én a maradék 30%-ba tartozom.

    Szerk: Mi a szomorú a Gran Torinóban? :F

    Az Inception és Avataros ámokfutásodhoz inkább már nem is írok semmit. :W

    [ Szerkesztve ]

  • Viszlát

    addikt

    válasz Huma #45945 üzenetére

    Csak azt nem értem, mi alapján kapcsolod össze a két dolgot? Mert ha ez tényleg így van és igaz, hogy az Inception megnézése/megértése ad alapot nagy mennyiségű néző számára az Avatar kritizálásához, az annyira gáz, hogy szóra sem érdemes. De egyszerűen nem látom, mi alapján lehetne ilyen megállapítást tenni (kivéve ha belefutottál egy-két ilyen értelmiségibe és általánosítottál).

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

  • #54715584

    törölt tag

    válasz Huma #45945 üzenetére

    Hát, nem követtem figyelemmel mindig a topicot, főleg az elmúlt másfél évben.
    Értem amit mondasz, tudnék is reagálni, de azt hiszem a mélylélektani társadalomkritikámmal szétoffolnám a topicot :DDD

    Az tény, hogy az elmúlt másfél évhez képest esett a topic színvonala, még azt is megkockáztatom, hogy esetleg nem mindenki a megfelelő módon fogalmazza meg a mondanivalóját, vagy tényleg kritikát kellene írni, vagy esetleg kicsit részletesebben a véleményét. (Én is írtam ma 2 mondtatot a Tintinre, azóta rá is jöttem miért nem tetszett, míg más odáig volt érte)

    De az Avatar 2 éve sem tetszett, és most sem, szóval én nem változtattam meg a véleményem, főleg nem az Inception óta. :) De egyébként meg minden elismerésem Cameronnak, hogy ezt a filmet és amilyen minőségben összehozta. :) Nem B kategóriás, nem tudom mondott-e vki ilyet?

    Viszont tény, hogy van, amikor egy ZS kategóriás film is tud szórakoztató lenni :)

    Viszont az Inception meg sokkal jobban tetszett, sztorira is, és élveztem az egészet, a szinteket :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák