Keresés

Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Tibiajax #41592 üzenetére

    szo nincs uj kategoriarol, egesz egyszeruen, azt hiszi, hogy vicces

    ezert szoktam emlegetni neki az NCH™-t

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • Kassadin

    addikt

    válasz Tibiajax #41592 üzenetére

    "én azt gondolom, Huma személyisége új kategóriát nyitott a filmnéző embertípusok fakkjaiban"

    Milyen/melyik kategóriába sorolná Ön?

    [ Szerkesztve ]

  • Huma

    addikt

    válasz Tibiajax #41592 üzenetére

    Nézz utána a napszakok váltakozásának a sarkkörökön. Nincs olyan hogy reggel felkel és vakító napsütés van aztán este meg koromsötét. Sokkal elmosódottabbak a határok. Pl egész nap szürkület van. Délben világosabb, este meg sötétebb szürkület. Legalábbis emlékeim szerint.

    De idézném vikit:
    "Sarkköri napok

    A sarkköri napok a fény esési szöge miatt egy fél évig tartanak. Lásd alább.
    Északi sarkköri napok [szerkesztés]

    Éjszaka: szeptember 23–március 20. Az időjárás lehűl, kezdődik a féléves éjszaka.

    Nappal: március 21–szeptember 22. Az időjárás valamennyit felmelegszik, kezdődik a féléves nappal.
    Déli sarkköri napok [szerkesztés]

    Éjszaka: március 21–szeptember 22. Az időjárás lehűl, kezdődik a féléves éjszaka.

    Nappal: szeptember 23–március 20. Az időjárás valamennyit felmelegszik, kezdődik a féléves nappal."

    Én nem aszerint ítélem meg a filmeket, hogy kult e vagy sem hanem valós érték alapján.
    Lehet, hogy új korszakot nyitott egy-két film, de attól még nem lesz jó.
    Pl a Gyűrűk Ura című könyv is új korszakot nyitott a fantasy irodalomban, de ettől még nekem nem tetszik mivel hót unalmas. Robert E Howard könyvei sokkal jobban bejönnek. Persze ez szubjektív. Akinek tetszenek a három oldalas versek 20 oldalanként annak biztos bejön a Gyűrűk Ura.

    A hat ponttal nem tudom mi a bajod. Az már átlag feletti. Ahhoz képest hogy mekkora bakik vannak benne ez elég jó eredmény. Még van azon kívül amit felsoroltam csak nem akartam szapulni a filmet.

    Új kategória? Ennek olyan érzésnek kellene lennie mintha egy új halálos betegséget neveznének el rólam? :D

    (#41593) rt06:
    Hinni a templomban szoktak. Én tudom, hogy vicces vagyok.
    Amúgy meg hogy jön ez ide? Amikor kritikát írok egy filmről akkor nem a humorra megyek rá hanem a tárgyilagosságra.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Aktív témák