Keresés

Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz TazLeacher #38064 üzenetére

    Szép lista. Ha BD fan lennék, én is megvenném ezeket, a 2012
    , Harry Potter 1-7, Legenda vagyok, Utolsó szamuráj, és a King Kong (gondolom a 2005-ös) kivételével (HP-t csak azért nem, mert még csak 3at láttam, nemtom milyen a többi :D). De mivel nem vagyok (lehet hogy "öreg vagyok már ehhez a szarhoz" :D), ezért egyelőre maradnak DVD-n (nem vettem még mindig BD lejátszót, de ha megteszem, akkor is csak olyat szerzek be, aminél számít a látvány és a hang. Bármennyire is kedvenc filmjeim pl. a Keresztapa, a Nagymenők, a Forrest G... nem vágyom belőlük a "Blú"-ra). :B

    (#38066) doc:
    na ezt nem tudom ertelmezni...
    Hát hogy nem reális, nem valós... :P

    Amiket érvelsz, azok meg nézőpont kérdése:
    "sisak es fuldugo nelkul 300-350 km/h-val motorozik az aszfaltozatlan talajon" (pláne egy vámpírfilmben), az pont lehet ugyanolyan baki, vagy kidolgozatlanság, vagy nevezhetjük bárminek, mint hogy Nem nő borosta 3 nap/1 hét alatt sem. szvsz.
    És ponthogy elsőre is megértettem, csak te az egyik "valótlant" így fogod fel, a másikat meg úgy. Én meg vagy észreveszem (mert észre akarom), vagy nem foglalkozom vele (és inkább ez utóbbi), de az a lényeg, hogy egyformán kezelem. Na béke. :R

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

  • pohár

    félisten

    válasz TazLeacher #38064 üzenetére

    ezek közül ezekért adnék csak pénzt:

    Ál/Arc, Avatar, Die Hard, Hazafi, Rettenthetetlen, Utolsó szamuráj, Transformers

    GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Aktív témák