Keresés

Aktív témák

  • csyo

    senior tag

    válasz Mauzes #11811 üzenetére

    Kanibál holocaustot csak azért hoztam szóba, mert gusztustalan, és brutális.

    Ha ezen túl van az ember, nem lepődik meg, ha ehhez viszonyít.

    A teknősbeleős részen (amit nem értek miért kellett a flmkedvéért megcsinálni)
    a közelben ülő srác a moziban odahányt a padlóra.
    Sokan ki is mentek a filről.
    Egységesen értelmetlen a CH.

    --

    A sadoma az egy jó film (nem azért, mert a kedvencem) de az viszont tényleg átgondolt, és arra gondoltam, h egységes (én irtam le hülyén, félreérthető voltam)

    Ajánlom, és egyben nem ajánlom, hogy nézzétek meg. A mozinak a fele már az első harmadban kiment a teremből.

    Kb a negyede maradt csak a végére. Én is a kabátom mögé bujva néztem már a végét. Gusztustalan:-S

    De a lényege nem a gusztustalanság, és brutalitás(mint a fent emilett filmnek).
    A "betiltott filmek hete" ment a filmklubban, megnéztünk jópár betiltott filmet (amit azóta ujra engedélyetek)

    --

    Az Irreverisble c filmet láttam kétszer. Jó film, azért is pontoztam úgy, ahogy. De nem olyan amit nézegetek nep, mint nap...

    ---

    Jah: más téma:

    A GYűlölet, (La Heine) és a Crash című filmeket láttátok? Abban az időben néztem ezeket is. Érdemes megnézni (a Crash nem tetszett, kb a Matador c filmmel tudom egy polcra tenni, az sem nyerte el a tetszésem, hiába Antonio Banderas, és Pedro Almodovar ide, vagy oda... Nem tetszett.)

    Legyen szép a napod!

Aktív témák