Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    nna, kiváncsi voltam, milyen írások tűnnek fel a neten, a droid már írt is a black swainről,
    végigolvasva én asszem egyet is értek vele, pljusz, tartozok még littlelion21-nak is egy egyetértő -vel, én nem is írnék ezen kívül nagyon róla.
    Kurva jó a film, van most itt két ember, akit iszonyatosan nem érintett meg az alkotás, így nem is tudtak átvenni semennyit sem belőle, ez van. Elképzelhetőnek tartom, h lesznek még, akiket szintén -valami oknál fogva- nem fog tudni megfogni/lekötni a film, de én azt mondom, a többség elismerően fogja azért nyugtázni Aronofsky remekművét. Mert az. Mint ahogy Portman játéka is -hiába legyintenek tivus-ék-, én azt mondom, tisztességesen hozta amit kell, amennyire lehet egy mai hollywoodi csillagocskának hoznia egy profi/tehetséges/feltörekvő ballerinát. Persze, azért a fényképezés is kellően segítette, ezt látttuk, nem vagyunk vakok..
    De akkor is rendben volt, sztem egy nagyon jó kis film, igazi gyöngyszem a mai hulladékkal teli filmes pöcegödörben

Aktív témák