Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimrod

    addikt

    Nagy csönd után újra itt vagyok, limitált példányszámban.
    Fogalmam sincs, hogy jó helyre tettem-e ezt a topicot, de dobja rám az első követ a télapó. :P
    Hamarosan kifutnak a machinima projectjeim, ha a garanciális ügyintézés is úgy akarja, akkor még talán az idén. Utána áttérek az amatőr filmezésre, mindenki nagy bánatára.
    A felállás a következő. Két film van tervbe véve, valamikor jövő nyáron, de ha az idő is úgy akarja, akkor már jövő tavasszal, tehát nem is annyira távol. Már most leszögezem, hogy amatőr film, nincs zsé, csak fém. A felvételeket vélhetően egy-két nap alatt meg lehet csinálni, utána eltűnök és magamat ismerve még aznap már körbe is dobom a kész mű linkjét. Mivel az egyik szereplő (hímnemű és nem én) mindkét filmben PH!-s lesz, ezért gondoltam, hogy megpróbálom innen összeszedni a szereplőket. Nem azt kérem, hogy érjél rá ekkor és ekkor fél év múlva, csak annyit, hogy vélhetően ki lenne benne.
    Ahogy mondtam két filmről lenne szó, a forgatókönyveken még nagyban dolgozom, de az első az nagyjából már tiszta. Az elég hamar le fog szerintem tisztulni, hogy mi az ami megoldható és mi az ami nem, szvsz vagy ötvenszer még át fogom írni a forgatókönyveket, de ez nem zavar. Lássuk akkor.
    Első film, komédia.
    Ami/aki kellene:
    - két fiatal lány (szerepük szerint rajongók lesznek)
    - nem harapós, kisméretű kutya és lehetőség szerint annak gazdija, aki jó, ha nőnemű (a kutya neme tökmindegy, csak ne harapja meg a fél stábot)
    - valami nyugodt helyszín a felvételekhez Budapesten vagy annak környékén, kertes házas övezet.
    Most egyelőre ennyi erről.
    Második film, akciófilm/dráma.
    Na ez lesz az, amit még pár százszor át fogok írni. :DDD
    Ami világos, hogy kell(ene):
    - női szereplő a férfi főszereplő mellé (kex nincs és az én filmemben sosem lesz, viszont - kényes kérdés - csókjelenet elképzelhető, mivel boldog házasságban kéne lennie a két szereplőnek)
    - öltönyös férfi, ebből kéne vagy 6 darab
    - még egy női szereplő.

    Nagyjából ennyi, várom a javaslatokat és a féltéglákat. :)

Új hozzászólás Aktív témák