Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxb1rd

    addikt

    válasz underdark #96 üzenetére

    Random mikor akciózzák le.

    Egyébként azért is éri meg, mert ha 1 hónap alatt felcsesz a játék, akkor le tudod rakni és nem veszítettél vele sokat (ezt csináltma kb én is tavaly).

    Másrészt, abban majdnem mindent megkapsz, mint amit az ultimate Editionosok is megkapnak, szóval később elég lesz az alap verziót megvenni a játékból.

    Harmadrészt, 23k-ért megtudom venni az alapjátékot jelenleg, ha annyira tetszene, ha leakciózzák akkor még olcsóbban.

    Negyedrészt, azt hiszem az előfizetők kapnak season bonuszt.

    Igazából legrosszabb esetbe úgy jöhet ki, hogy kifizeted az egész árát csak részletre, ami kevésbé tűnik fájdalmasnak és biztonságosabb, ha borzalmas lesz, szerencsés esetben meg olcsóbb is lehet kb 33-40%-kal?

    Én személy szerint nem látom értelmét megvenni az alapjátékot még akkor sem, ha tudom hogy játszani fogok vele egész évben, amikor van rá esély hogy spórolok valamennyit. Én évek óta így csinálom. Egyszer 6000 Ft-ért vettem meg az alapjátékot ősz tájékán, mikor az alza akcióit különféle hülyeségekkel össze lehetett adogatni. Nyilván az kevésbé fájt :D

    [ Szerkesztve ]

    We are only Stardust...

  • toxicjew

    addikt

    válasz underdark #96 üzenetére

    Nos. Az Ultimate Edition jelenleg 81 euró originen, loyality bonusszal 73. Ha elofizetsz a prora, akkor még 10% discount ot kapsz a digitális vásárlásokra. Szóval úgy már csak 65 euró. Szerencsére csak 2 hónapig kell elofizetned, mert nem random akcióznak, hanem először mindig black fridaykor. Tavaly és azelőtt is akkor vettem meg, november legvégén 31 euróért asszem. A 2 hónap pro elofizetes 30 euró + a 31 eurós verzió még mindig csak 61 euró összesen. Ráadásul megkapod az ultimate verzió általi bónuszokat is (fifa pont) tehát ugyanaz, mintha megvetted volna az ultimatet 1. Nap. Ráadásul még így is olcsóbban jössz ki picit. Nem beszélve arról, hogy még egy rakás játékkal tudod tolni a pro elofizetes miatt, illetve le tudod tesztelni a játékok kisebb veszteséggel, mintha megvetted volna a teljeset.

Új hozzászólás Aktív témák