őstag

válasz Madn!ght #7381 üzenetére

Nem vagy egyedül. Szombaton nálam még minden rendben volt. Majd tegnap Wl kínszenvedés. Alig lett meg a 6 win.
    -Mindenki csak ácsorgott a posztján.
    -Minden ellenfél végig constant press, az én csapatom meg mint akiket kipányváztak.
    -Kivéve a szélső védőim akik állandóan elmászkáltak
    - Egy 5-10 méteres normális passzom nem volt, míg az ellenfél 50 méteres pontos indításokat tudott csinálni.
    Egy labdát nem tudtam átvenni mert vagy elpattant, vagy mindig beelőzött az ellenfél.
    Minden szerelésem visszapattant az ellenfélhez.
    Ramosom rendszeresen esett el szerelés közben
    Minden második meccsen sikerült 11-est kapnom ( eddig max 20 meccsenként volt egy)
    A támadóim nem követték a támadást, rendszeresen a labdás emberrel egyedül maradtam.
    Ha fel is jöttek mindig védőre helyezkedtek.
    Ha sikerült is 2 az egy ellen menni mindig a védőre tapadt a másik emberem, nehogy passzolni lehessen neki
    Na ezek mentek végig.

Ja és hogy nincs dda aha.
    Fantasy kupa: ellenfél vezet már a 20. percben 3-0ra ( a meccs olyan volt mintha div10 lennék egy elit ellen) ki is lépek gyorsan. Indítom a kövi meccset és újra őt adta be. De megfordult a világ és ő lett div10 én meg elit. 25. percben lépett is ki mert én vezettem 3-0ra.

Persze pakkokból semmi. A 6 winért a két pikk 83-as max volt. Több mint 20 pakkból semmi értelmes nem jött. Egy szánalmas foshalmaz lett ez a játék. De sajnos olyan mint a cigi és nem tudjuk lerakni.

Ja és a közösség is szánalmas. Három winem ment el mert x-nél kiléptek mert érezték, hogy kikapnának. Egy a 75. percben 2-2 nél mikor végre én rúghattam 11-est. Azért az ilyen esetekben beadhatná a rendszer a győzelmet.