Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz |AP| #874 üzenetére

    amikor én kezdtem ezek már nem számítottak.. Hát azért mondom én se nagyon tudom. Az okosok szerint most kell eldurrantani. Az igaz hogy semminek nincs gyakorlatilag ára... :F Kivéve ami olyan de annak meg olyan ára is van :C

    Komolyan egy untrade Mbappet vagy Neymart szeretnék. Hogy ne legyen az a probléma mit csinálja eladjam vagy ne stb. De lenne valami aminek lehet tényleg örülni meg építeni. De ez egyelőre nagyon rip. A játék xar, nyitás szinte nulla (KDB nem egy nagy valami, Walker meg tök mindegy ki rohangál ott bár ő eladható de várok ha eddig nem adtam el már megvárom hátha tényleg az ilyen lapok wl előtt robbannak)

    Amúgy érdekes idén mit lehet majd. Nem tudom rewardok rivalsból mennyit adnak majd meg hova lehet eljutni, meg egyelőre a wl-t nem látom túl reálisnak. Az meg nagy érvágás lenne

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • Nandinagy

    addikt

    válasz |AP| #874 üzenetére

    Az a baj ezzel, hogy később még kevesebb lap lesz érték. A 4600 pontból meg jobb esetben 2-3 pack jön ki. Most mondjuk tudsz 25-30k-t keresni egy 79es lappal is mint ASM vagy Lacroix de ezek később nem fognak érni semmit. Akkor már tényleg csk a nagyban lehet bízni. Na most 2-3 promo packból felesleges... :D :D

    Én elnyitottam. Jött vagy 50 játékos +thiago+gabriel jesus. Nem tudom mennyi de szerintem 50-100k simán bejött belőle. 1000 pontot meghagytam draftra. tifo,mez adjátok el mert jó qs áruk van :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák