Új hozzászólás Aktív témák

• Nandinagy

addikt

válasz Edgar2621 #3681 üzenetére

Én már nem tudom mi delay meg mi az én hibám. 12-8-ról megint 12-11. 3 milliós támadósorom képtelen gólt lőni meg bárkit megfutni. De ligt meg Sanchezek ledominálják őket. A gyerek előrevágja a labdát azt Gelson Martins 2 méter hátránybólk 4-t ver Mendyre és bebassza ballal a rövidbe :D

Az összes meccsemen az a meccskép, hogy 85 percet támadok de minden mellé meg kapufa, az ellenfél meg 2-szer elrohan valami futóbolond játékossal azt 2 gólt rúg belőle mert a Semedo,Mendy páros képtelen tartani az iramot mikor dolguk sincs egész meccsen :D :W

Tegnap néztem molnargabot és ég és föld a különbség aközött ahogy neki csinálja mbappe az elasticot meg ahogy nekem. Olyan szinten lassult be minden emberem, hogy legszívesebben elsírnám magam :D 9 napot kell kibírnom és jön az új Assassins creed aztán szerintem tartok egy szünetet a wl-ben. Rewardból úgy sem kapok lófaszt sem. :D A markikat meg megtudom csinálni reward nélkül is.