Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4ron

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem rég óta van Xboxom, így a controller kezelése megszokást igényel, viszont a FIFA-t továbbra is billentyűzeten megszokott berögződések szerint próbálom játszani. A hétvégén itt volt nálam húgom és a barátja, mind a 8 meccset elveszítettem a srác ellen. A meccsek jellemzően kiegyenlítettek voltak, de ő sokkal hatékonyabban értékesítette a helyzeteket és könnyebben jutott el a kapuig, így általában max 2 gólos vereséget szenvedtem.

    Nagyon keveset játszom a játékkal, amatőrön simán nyerek sok góllal, féprofin viszont szoros a meccs. Hogy tudnék megtanulni máshogy játszani? :D Csinálgattam a játékban lévő tutorialokat, de meccs közben valahogy kevésbé tudom kamatoztatni az ott begyakorolt dolgokat. Van esetleg olyan Youtube csatorna, ami javasolt vagy bármilyen cikk, ami megtanít jobban kezelni a játékosokat? Anno mindig kiugratásra játszottam és sokat sprinteltem, ez még 2010 környékén működött is, de ennél a játéknál kicsit komolyabb a fizika.

    ⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

  • 4ron

    senior tag

    válasz Edgar2621 #8122 üzenetére

    Controllerrel játszom, sokkal jobb, mint billentyűzettel, de megszokást igényel, az tuti. Viszont sokkal pontosabban lehet vele, nem is értem, hogy eddig hogy bírtam ki controller nélkül.
    Az a baj, hogy amatőr fokozaton simán nyerek például 7:0-ra, de félprofin meg teljesen kiegyenlített a játék. Most azt csinálom, hogy a Skill Games-t lenyomom és amatőr szinten próbálom gyakorolni a mozdulatokat meccsen, ahol még nem erős az ellenfél. Valami fejlődést látok már, de nem nagyot. Mondjuk azt sem tudom, hogy melyik csapat fekszik a játékstílusomnak, az ún. "kommersz" csapatokat sosem szerettem, most például a Salzburggal játszom.

    ⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

Új hozzászólás Aktív témák