Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz ferni #6056 üzenetére

    Hát sztem Paulinho és Allan jobb mint baby Makalele. Gyakorlatilag nincs def statja és másban se kiemelkedő.

    ThebigK: nálam is Hazard rohadt jó ST (ott a kedencem pláne bal ST-ben) vagy mid CAM, csak ugye CR-t be kell tenni a helyére. LAM sztem se kiemelkedő Hazard, nem rossz, de most erre van coin. Akit ott imádok az VIP Martinez :D de most kiszorult. (Igen, sztem Lenglet jobb mint Ramos, a tempó miatt. Stabil és jó a védelem.)

    Ferni mester: milyen alakzatban tolod? Mert az segítene. Sztem Hazard baromi jó az említett posztokon, nyilván Ney akkor dob, ha kihasználod az 5 wf-ot. Jobb oldalon, vagy CAM vagy ST. Ugye Hagi is vagy ST, vagy RAM gondolom.
    Okocha nálam LAM és LM volt, a passz és dri az kiemelkedően jó volt, be is lövi ha kell. Bale nekem nem adta, mert suta vagyok a 3 wf playerekkel. Szóval majd írd meg mi az alakzat. (Hierro nagyon nagyon stabil, jobb mint a mid, addig vegyétek ameddig nyitható. Gyors, hibátlanul szerel, stabil, passz ok és nem csináln tiziket.)

    Akikkel sztem nem nyúlhatsz mellé:
    Hazard / Ney
    Reus (sokáig szemeztem vele)
    Hagi (írtad is, hogy atom)
    Allan / Paulinho (Radja ha marad)
    baby Okocha is megér egy próbát (deadeye sztem)

    eM: csak megszokás. Nincs jelentősége. ;) Nem az ellenfélen múlik, hanem a game play minőségén. Bárkit meg lehet verni és bárkitől ki lehet kapni. Sztem.

    Sickboy: pay to glory ;) / volt egy jobb kék lap befektetésünk is és farmolás.

    Ledy: tx :R

    Arpo: most legtöbbször 442(2)-t tolom, amit a 18-ban több hónapig használtunk, 442-ként.

    press after
    5
    4

    long ball
    3
    7

    De néha betolom a 41212-t vagy a 4231-et is, nagyritkán 541, azt meghagytam. Gold 2-ig tarol a team, ha Feri is rászánja magát és besegít, akkor Gold 1 is benne van, mert akkor legalább letudjuk tolni a meccseket és nem marad bent jópár db. :)

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

  • Szigma70

    addikt

    válasz ferni #6056 üzenetére

    Bélával mi a tapasztalatod?
    1 hete van nálam de már 2x akartam eladni. Semmi. Fárad,nem ér oda, lefutják, eltűnik.
    1dolog amiben jó, minden meccsen fejel 1 gólt

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák