Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz elod22 #22209 üzenetére

    Ez a te szegénységi bizonyítványod nem az enyém. 18 évesen elég szép számokat hoz egy Arsenalban úgy, hogy sokat játszott védőt is. Mert Rebic ebben a szezonban mivel tett le többet az asztalra mint Saka? :D Martinelli meg ő az Arsenal jövője. Vagy csak olyan játékosokat lehet megszavazni akik már 25 évesek elmúltak? Nem értem az okfejtésed.

    Igen van egy rakás szélső. Mert seria a-s csatár nincs 6 tucat nem? :D
    PL-be kb. az új Bernardo lap meg TOTS Mahrez akire azt mondom befér a legtöbb helyre ilyenkor.Azon kívűl? Salah(3 weak),Adama(2/3 weak),Sterling,SS Moura van.

    Nekem nincs bajom Rebiccel. Arsenalos vagyok és David Luizon kívül egy értelmes lap nem jön akit betudnék építeni. Aubameyang a magassága miatt az idei részben szar. FS Tierney,TOTS Leno meg az a kókler David Luiz van aki még ér is valamit. FS Martinellit kiadták 3/3-al amivel megint használhatatlan lap. Ez a lap lett volna az egyetlen akit betudok rakni.

    [ Szerkesztve ]

  • akooos

    veterán

    válasz elod22 #22209 üzenetére

    Engem nem érdekel melyik csapatban játszik, kell egy PL-es RM/RW, mert Bernardot nem raktam ki, Storyline Pedro pedig már gyenge oda. Nincs nagy felháborodás miatta, nekem pl Ibra mellé pont felesleges Rebic (főleg, hogy Ibra is csak csere). TOTS Benzema, SH Origi, Storyline Jesus, SH Ibra, Firmino mellé pont feleslges mégegy csatár :D
    Ellenben nem fogok (és nem is tudok) sokszázezer coint költeni szélsőre, ezért kellett volna SBC-ből valaki.

    Saka pedig kimagaslik abból a fostos Arsenalból idén a való életben :)18 évesen nagyot gurít azért.

Új hozzászólás Aktív témák