Új hozzászólás Aktív témák

  • eM'82

    addikt

    Xbox-on kb 2m user van. Nem tudom hogy mennyi lesz belőle 1 hónap múlva, de azért játszanak vele rendesen.

    Továbbra is vannak OP szögek, buta öngólók, érthetetlen kapusmozgások, de még mindig élvezhetőbb számomra mint a korábbi Fifák.

    Az mondjuk szomorú, hogy 2 hete van kint a játék, de már most elég ha erős pace-huszárok vannak a szélen.

    Hozzátenném, hogy aki tud játszani, az lassabb játékosokkal is elveri az ellent. Nem magamra gondolok; én vagyok a szenvedő fél.
    Inkább nyomom fun csapattal, mert annál nem tosz fel, hogy mennyi coint/időt toltam bele hogy ütős csapatom legyen.

    Az SBattlest mondjuk néha én se értem hogy ver meg, de úgy néz ki hogy 41212 + boras CT-vel le lehet győzni a gépet Legendary-n is. A 130e pontot én sem értem. Hogy lehet úgy játszani Ultimate-en mindig 3-4 gólt rúgsz, és egyet sem kapsz? Az már egy szint.

    Jelenleg DRben Div6ban nyomkodom a kontrollert, egész jó, bár továbbra is sz+r a helyzetkihasználásom. Majd javul, ha jön Messi :).

    Idénre megfogadtam, hogy SBC playert fölöslegesen nem fogok kirakni (eddig sztem egyik se érte meg).

    Portugália Luxemburg ellen játszik... Szóval hátha Joao szór 2-3 gólt + asszisztot. :)

Új hozzászólás Aktív témák