Új hozzászólás Aktív témák

  • MrArchibald

    kezdő

    Szombaton ismét hatalmas szerencsével jártam :R mondom kinyitok egy ilyen promo packot hátha esik valami belőle, úgyse vagyok képes megvárni míg össze gyűlik Kante-re a pénzem :D erre mit történt...esett belőle egy gold Kante :C és ha nem lett volna elég, mögötte volt egy Kroos is :D igaz Őt annyira nem tudom beépíteni, de a padra jó lesz majd :)) eddig valahogy mindig szerencsém volt ezekkel a packokkal vagy csak segíteni akar a játék hogy kerüljek arra a szintre ahol tartanom kellene már ilyenkor :D

    Gondoltam összekaparom ezt a Moments Jó-t is, pont illene csatár posztra a csapatomba, de nem igazán vált be :D 2x akkora mint a többi játékos, de ezt annyira nem tudtam vele kihasználni :D

    Játszottam egy olyan meccset, hogy 5-0-ra vezettem féidőben...a vége 5-6 lett oda :F el se akartam hinni ami történt, a védőkön konkrétan átsétált mindenki aki szembe ment velük...ha véletlenül szerelni sikerült az is úgy pattant, hogy ziccerbe hoztam a másik játékost, a kapus pedig tökéletes érzékkel mindig úgy ütötte a labdát védésnél, hogy azt kapásból be lehessen lőni :D ott kellett is egy kis szünet, hogy megemésszem a történteket :D

    PS4 - KrisztianMester

Új hozzászólás Aktív témák