Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    válasz Bazsi1987 #6114 üzenetére

    Hat meglehet ugyis csinalni, hogy jo cham legyen mindenhol, bar az elegge kotott es kompromisszumos hibrid. A chamrol amugy annyit, hogy a hetvegen het draftot toltam, es egy 84 es osszhangos teammel, es egy 89 essel megnyertem a 4 meccset. 100 as volt a tobbi egy 3 gyozelem egy 1 gyozelem, tobbi pedig ketto. Picit fura, hogy pont azokkal sikerult. Az egyik lehetett volna 100 as csak dybala helyett veletlen fejsat vettem ki, pedig ugy full osszhangja lett volna 5 embernek, igy meg sanchez lf pozicioval 2-es chemmel ment camba. Nekem am if handam van, nagyon megvagyok elegedve vele. Volt buffonom is es donnarummam is, ott kulonbseget nem ereztem, de handa egyertelmuen jobb. En most egy brutal teamet epitek, 3 icon lesz benne dp es petit sbc verzio es puyol rb majd ha hazamentem belinkelem, mindenki 10 es osszhang. Osszhangra visszaterve mane st-t jatszik nekem, az sbcs verzioja van meg, de legeredmenyesebb csatarom eddig, ugy, hogy alltalaban csak felidot jatszik. Ha par jatekosnak 7 es chamje van, hiaba rossz a csik, siman ugyanolyan, mint ha zold lenne, nem nagyon veszed eszre jatekban velemenyem szerint.

Új hozzászólás Aktív témák