Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jkrisztian

    aktív tag

    válasz Yodamest #589 üzenetére

    Eleg ha az ember leul es nezi a ket jatekot, hogyan szuperal. En leteszteltem haverommal. Meg van a PES es FIFA demo is. Megnezett 2-2 meccset. Nem jatszott, csak en jatszottam, o csak nezte. A velemenye egyertelmuen az volt, hogy a FIFA jatekmenete olyan mintha amfetamin hatasa alatt jatszananak a jatekosok. Az egesz irrealisan gyors es nehol felrohogott, hogy mennyire bena a jatekosok mozgasa es ugy osszessegeben a fizika. Lehet jobb egy fikanyit mint a tavalyi, de egeszsegere mindenkinek aki erre bolint.
    Ami a legszembetunobb, hogy a PES-ben nincs ket ugyanolyan tamadas, gol, a Fifa ezzel ellentetben egy egysiku unalmas szar volt mar 4 meccs utan is. A kapusok borzalmasak.

    Havernal, mint laikusnal siman a PES nyert, de nalam is, pedig en nem vagyok laikus hiszen 94 ota uzom az osszes fifat es pes-t, kivetel nelkul. Iden lesz az elso ev, hogy nem fogom megvenni ezt a tulhypeolt szart. Elegem van beloluk. Szarjak a penzt a szemetladak de nem kepesek egy normalis jatekot osszehozni. Nem hiszem el komolyan.

Új hozzászólás Aktív témák