Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz Yodamest #27131 üzenetére

    :D ez jó.

    Pontosítok: sztem a wl-ben jobb a game play mint divízióban, meg erősebb is, így inkább játszom a wl-ben, vagy veletek (ph-s emberek) friendlyt, ahol szintén jobb a game play. Így értettem.

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

  • Csokipuding8

    tag

    válasz Yodamest #27131 üzenetére

    2 meccset tolok én is, utána mindenképp sorcsere. Hármat már nem szabad.. nagy szopikába lehet beleszaladni így mert elfogynak a gyengébbek. Sorcserénél meg ugye max egy emberem van cserélni. Vagy úgy padoznak a másikból, hogy ott legyen a kapus, meg két csatár vagy szélső, és ők utána kapnak egyéni fitnesst. De ritka h halálba cserélgetek, nem szeretem megállítgatni a meccset ha nem muszáj. Épp elég az elején a formáció meg a helycsere miatt az a 20 sec :D

    Azt még mindig nem értem hogy miért baj ha valaki nem egy csapattal tolja :N Elég sok érv szól a legalább két csapat mellett is, az egy mellett is... De csak az egycsapatosok értetlenkednek :D Pedig nagyon jól össze lett már szedve hogy mi az előnye. És köszönöm, WL nélkül az ilyen erős - ami szarnak lett titulálva - csapatommal is elmentem div.2-ig, meg általában legendaryn, néha ultimate-en nyomom az SB-t. Túl sok időm nekem sincs család gyerek stb nálam is.. Pont jó így, közbe cserélgetek tesztelgetek embereket, ha van kittyó jön egy erősebb ember...kész. Abszolút nem támadásként írom gyerekek, csak nem értem miért nem lehet több perspektívából nézni ezt :) Hát ha 4321et toltam világ életembe a 18ba akkor hogy használjam egyszerre Agüerot és Mertenst? :D Csak két csapattal nem? No offense skacok, de legyetek megértőbbek, mert néha megszalad a tinta fölöslegesen, hülyeségeken, egy játék miatt...! aztán meg béke puszi van úgyis :)

Új hozzászólás Aktív témák