Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz kiserik #27128 üzenetére

    Hát nekem annyira nem ömlik sajnos... amíg 2 olcsó BPL csapatom volt és azokat váltogattam, addig gyűlt, de csak most mióta ez az egy bundes van azóta rohamosan elkezdett fogyni...
    etaclan1984 3 meccsenként használtam most én is, de az sem az igazi, mert ott már érzem, hogy nem pihentek eléggé a játékosaim. Lényegében 90-85 fitness alatt nálam már eléggé bejön a hendi. (3 végigjátszott meccsnél :) )

    Szigma70 hja így is lehet csinálni, nem is rossz gondolat, én úgy is mindig csinálom ezeket az SB meccseket szóval ott egy olcsó valami 50K-s BPL csapattal tudnám pihentetni a nagyokat és még tudnám is hozni mellette a world class és legendary wineket. Ott úgy tolom, hogy a 82 rating alatti csapatokat legendaryn bevállalom az a felettieket meg world classon.

    MdewC "Kevesebb, de minőségibb meccseknek jobban örülök." - ez nem függ össze a meccsek számával, legalábbis nálam. Mármint, kevés meccs is tud lenni ótvar kotvány és sok meccs is tud élvezetes lenni, nem látom a relációt ebben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák