Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    Hétvégéén volt időm végre nem SB-t tolni, hanem FUT szezont. Szenvedve felmentem 9be, majd besokaltam a kóválygástól ami a pályán volt, és egy teljes szezont beáldoztam a taktika,és játékos utasítás próbálgatásra.
    Muszály, mert minden játékmódban más, ezért csak itt, helyben lehet mérvadóan próbálni.

    Nos, az eredménye az lett, hogy semmi!

    Én kb semmi eredményét nem láttam annak, hogy a játékosra milyen utasítást adtam, talán a legjobb mindíg akkor volt, ha hagytam a pixxxba alapon öket.
    A taktika kb. detto. Ha a pressuret felhúztam, vagy teljesen le, kb alig volt különbség, az aggressionnál szintén.

    Eleinte arra gondoltam, hogy a bénább, alacsony ratingü játékosok miatt lehet, mert ennyit tudnak, és milyen komolyan lemodellezte ezt az EA. DE a loxxxxszt.
    Most már a kicsit komolyabb, magasabb ratingü csapatnál látom, nem erről van szó.

    Egy szónak is száz a vége, nekem nagyon nagy csalódás a 18.

    Ráadásul ocsmány a menük szine, a kontrasztos fehér kiveri a retinám, a San Siro bal felsö szögletzászlójánál, ha valaki fehér, vagy sárga mezben játszik az kb láthatatlan lesz a naptól, a bírók kritikán alluliak, a kapusok szart sem érnek, most meg még ez az ellenfél játékos jelölő is bejött..... hát lehet előveszem a 17et.

    Én nem látok fejlődést. Ugyan ott vagyunk, ahol az előző abbamaradt, csak minusz 19K nálam. A játék ára.

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák