Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristof_94

    nagyúr

    Sziasztok!

    Lehet egy kis segítségre lenne szükségem. Szóval játszottam egy barátságos meccset egy TOP40-es játékossal és utána azt mondta nekem, hogy a Mertens - Messi duó fizikálisan gyenge, ami igaz is, mert a Boateng - prime Ferinand duó "megette" őket. Ennek ellenére Messi nagyon jó, pontos adatot nem tudok, de valami 110 meccs 105 gól körül lehetek vele. Szerintetek hogy lehetne erősíteni elöl? Ugye megvan prime Shearer, aki brutális fizikummal rendelkezik, a lövő statjaira csak rá kell nézni. Viszont mind tudjuk milyen a WL és egy olyan játékos, akinél alacsonyabbak a DRI statok, egy kicsit darabosabban is mozog annak annyi. Viszont nem találok reális kereteken belül olyat, aki jó lehetne. Kane TOTY lapja 1,5 millió én meg örülök, ha mindennel együtt lesz 500k-m a következő 2-3 hétben. Nagyon tanácstalan vagyok mi lehetne a jó csapat összeállítás. Szerintem a védelem most Chiellini és Benatia/Miranda révén rendben van. Rodriguez az M/M-től eltekintve szintén jó, Sergi Roberto is. Radja és IF Allan is jól szűrnek, de amikor 4-5 passzal szét pingpongoznak, akkor nem tudok mit csinálni.
    Van esetleg olyan ikon, akit érdemes lenne megcsinálni? Bergkamp, Larsson vagy később Crespo? Az a baj, hogy ugye a hollandért kellene áldozni egy ikont. Rui szerintem nagyon jó kis CAM, ha meg Shearert használnám fel az olyan lenne, mintha tőrt döfnék magamba... :F
    Valakinek bármi ötlet? Nyilván rengeteget kell még gyakorolni, de úgy érzem nem csak ezen múlik, hisz tavaly sokszor jobb voltam ennél...

Új hozzászólás Aktív témák