Új hozzászólás Aktív témák

  • p0ty

    aktív tag

    Eléggé bosszantó hogy szerdán arra ébred az ember hogy elvették a WL-rewardokat (gold 1)így ugrik a havi reward is (elite 3) mert elvileg csalást érzékeltek, gondolom kaptam sorban a reportokat mert lőttem 2gólt 15 perc alatt és kilépett a srác csak nem értem hogy most nem leszólni akarok egy játékost sem de ha olyan jön szembe velem hogy az ő keret összege kb 100-200k míg az enyém kb 2millió és mellette ő nem igen teszi veszi a labdát és forgatja a játékot én meg törekedem erre reportol és ezzel oldja meg nem azzal hogy belátja van nála jobb, csak felfoghatatlan számomra hogy ha valaki mindig kb olyan teljesítményt nyújt hogy gold1 vagy szerencsével elite 3 és építené a csapatot miért kell ezt csinálni
    Ami lejött nekem hogy akárki ha megkap x reportot elveszik tőle a rewardot és utána írjon meg próbálkozzon hogy visszaadják neki mert összedobta sok kezdővel aki meg úgy volt vele tuti csal mert elvert.. viccesnek tartom hogy olyanoknak számít a reportja akik nem rég kezdték vagy nem tesznek bele annyi időt vagy nem kereskednek semmi csak néha játszanak valahogy bekerültek a WL-be és próbálkoznak aztán osztják a reportot
    2 helyre is írtam nekik szerdán erre kapok egy választ hogy jó ellenőrízzük szerda kb 11 óta ellenőrzés alatt vagyok mármint gondolom a hétvégi meccseimet nézik valahogy vagy nem is értem és semmi válasz
    Második helyről kaptam egy emailt tegnap hogy köszi hogy felvetted a kapcsolatot velünk amint megnéztük az accod informálunk a helyzetedről, végülis így lehet csapatot építeni hogy játszol de semmi rewardot nem kapsz de letoltad a 25 meccset és harcoltál hogy minél jobb helyen végezz és reménykedsz hogy a haviból is esni fog valami csak 1 nem nagy elég csak egy használható lap vagy csoda csere nem a sok kis kezdő reportól és vége :D mert gondolom nem az reportólt aki bejött ellenem full icon és toty kezdővel és elvert 3-0ra vagy nem az aki bejött 8 iconnal és megvert 2-1re vagy aki jött Alessandrinivel és megfutotta a védőimet és megvert vagy a Lozano aki ugyan ezt csinálta és kikaptam :D hanem aki bejött ellenem 100-200k teammel nem sok tudással és kikapott :D vagy lehet aki ellen 1-1 és a 90.ben úgy voltam vele na egy távoli bomba és beakadt remélem tőle is megkaptam a reportot mert eltaláltam a labdát csak semennyire se tartom ezt igazságosnak megkapod a reward elvételt majd írják hogy ha ezt folytatod akkor kibannolhatják az accountod, akkor ne játszak? hiába vettem meg elővételben a játékot 18ért? és fektettem bele időt? meg vna az x report jó elvesszük tőle és majd ír ha tényleg nem csalt aztán majd vár 1-2 hetet addigra úgy is ugrik a havi rewardja végülis ja :D semmire megkapom az elvételt majd utána én küzdjek az igazamért mert összedobott a csodálatos rendszer olyanokkal akik szerintem silver 2-3ban végeznek ( nem leszólom őket csak felbosszant hogy ha valaki jobb jön szembe velük kapják a reportot és ezért bukják a hetit illetve a havi rewardot..)

Új hozzászólás Aktív témák