Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz ali75 #2679 üzenetére

    (#2680) adamlukacs: Hát még totál kísérleti fázisban vagyok, ma összehoztam első vereségemet is, CitroG kolléga által, nem mondom, hogy nem volt szerencsés, 1 jó félidővel, ahol tényleg jól játszott, nyert 2 meccset. :) (1. meccsen a gép is besegített neki, a végén indokolatlanul összefutott 2 CB-m, amivel megnyerte a meccset.)

    Mind1, egyértelmű, hogy nem ismerem az új lövés rendszert, most azt gyakorlom ezerrel, mert a többi aránylag rendben. Ha ezt helyre tudom tenni / megszokni, akkor az nagy segítség lesz.

    Offline sokkal könnyebnek érzem a játékot, legendáson még nem kaptam ki, irreálisan könnyűnek érzem, alig lő kapura a gép. Mondjuk az is igaz, hogy folyton def-ben vagyok. :D

    Mindent összevetve iszonyatosan tetszik a játék, teljesen 15-ös feelingem van vele kapcsolatban, sok potenciált érzek benne. Végre élvezem a játékot, amikor kikaptam se voltam ideges, amikor összejön valami, annak viszont nagyon örülök. :) És ez az ami nekem nagyon fontos volt, hogy lehessen szórakozni, pihenni, fejlődni, amikor pedig már jobban megy, akkor komolyabban venni 1-2 kupát. Csak jusson rá idő. :)

    (Meg ne jöjjön egy javítás és rombolja le az egészet. Bár a lövés késleltetést javíthatnák.)

    Játékosok, bár nincs sok meccsük:

    - Ntep: hihetetlen OP, még annál is jobb, szuperlatívusz! Salah, Cuadrado csak jelenthet, Perisicnél is jobb, mert gyorsabb. +3 SHO és PASS
    - Asa: picit csalódás, néha villan, néha indokolatlanul hibázik. Ha nem vállalja túl magát vele az ember, akkor nem rossz. 7K-t egyelőre nem ért meg, most +2 PHY DEF és PASS van rajta, de agyalok egy sima +3 PHY és DEF lapon...
    - Laca: elképesztő eddig, bár csak 2 meccsem van vele. Eddig adott egy beadás gólpasszt és lőtt egy gólt, de szerzett labdát és jól is passzol. Sólyom lap van rajta, gyors mint az állat és érződik a fizika rendesen. CAM-be is fullos lenne.
    - Niang: csatárba nekem nem adta, qrva fosul lő, néha villant, de nem megbízható. Viszont amikor vissza cseréltem CAM-be a meccs végén, ott mindig jobban teljesített, így most alapból CAM-be használom. +3 PHY és PASS. Van sebessége a meginduláshoz, utána képes indítani, lőttem vele most 1-et távolról, de nem ez a jellemző rá. Egy gyors CAM, aki képes passzolni, cselezni és nem gyenge... Persze nem egy Laca, de sokkal jobb arra a pozira mint Bacca vagy Éder.

    Eddig ennyi. Még sokat kell játszani, ha akarok valamit érdemben. :)

    :R

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák