Új hozzászólás Aktív témák

  • dtrms

    aktív tag

    A TRAITS-nek és a SPECIALITIES-nek van jelentősége?
    Egy csatárnál pl mi fontos? Sajnos rá kellett jönnöm, hogy nagyon gyenge a befejezésem. Minden meccsen kb 55-60%-os labdabirtoklás és vagy 15-20 kapura lövés, amiből a fele mindig kaput talál, de legtöbbször még több is....tehát van mondjuk minden meccsen olyan 5-8 ziccerem és nem tudom befejezni. Ellenben én mindig az első kapura lövést bekapom.
    Kapussal 1-1-be se mindig megy be. Mire kell figyelni lövésnél vagy hogy érdemes itt lőni?
    Tavaly és tavaly előtt is div1-ben voltam, tehát nem új fifás vagyok de itt egyszerűen nem tudok befejezni.... :D

    Csatáraim vagy akik voltak: Rashford, Benteke, Pérez, Slimani, Musa, Rémy és Rondón.
    Ezek közül nem igazán találtam olyat aki tényleg jó....Musa, Rashford, Rémy futóbolond de én befejezni nem tudtam velük. Benteke, Rondón jól megtartja a labdát de nekem túl körülményesek, lassan fordulnak stb. Pérez nagyon tetszik, de nem csatárnak...hanem CAM-nek, mert a szél eldönti :D
    Egyedül Slimani volt aki eddig bejött, de ő se az igazi, főleg hogy nagyon ritkán próbálkozom fejeléssel, meg beadással.

    Játékstílusom (hátha segít) 4-3-3(4) vagy 4-3-2-1 és folyton kipasszolgatok, nagyon gyorsan kicsibe járatom és középen próbálok betörni VAGY ki a szélre indítani, végig futni a széleken és nem beadni, hanem vagy visszagurítani és bepasszolni vagy 16-osra betörni és ott valami passz :D

Új hozzászólás Aktív témák