Új hozzászólás Aktív témák

  • dtrms

    aktív tag

    Egyébként mostanában elkezdtem újra játszani a 16-tal, hogy visszarázódjak a fifába.
    És így hosszabb kihagyás után rengeteg hibája van, ami csak most kezdett el idegesíteni, vagy eddig annyira nem vettem figyelembe, nem tudom.

    Az egyik amit nagyon remélek, hogy az új motor miatt beletesznek az az előnyszabály. Az valami elképesztően idegesítő, hogy felrúg félpályán, de még épp tudtam indítani az emberem, csak mivel szöktettem, ezért nem közvetlenül került hozzá a labda, ezért visszafújja és sokkal rosszabb helyzetben vagyok.

    A másik ami most nagyon zavar, hogy az embereim önkényesen össze vissza mászkálnak. A két középső védőmre be van állítva, hogy folyton hátul maradjanak, és soha nincsenek a helyükön. Meg a szélső védőim folyton oldalt változtatnak, meg befutnak középre védekezni. Szóval valami részletesebb állításnak is örülnék, meg esetleg annak is, hogy az emberfogás kerüljön vissza.
    Amúgy van itt valaki, aki nagyon vágja a védekezést? Mert örülnék egy kis gyorstalpalónak. Ez a contain, meg fedezés ...stb meg vannak és használom is, de valahogy mindig elmennek mellettem.

    Akkor a másik a felrúgások...sokszor brutális becsúszásokért se fúj és ez nagyon idegesítő.

    A negyedik pedig, ami viszont abszolút csak most szúrt szemet, hogy amikor védekezek és a középső védőt irányítom, akkor a védekező középpályásom HÁTTAL fut és úgy követi a támadó játékost (a CDM-et ilyenkor a gép irányítja).

Új hozzászólás Aktív témák