Új hozzászólás Aktív témák

  • Lori82

    senior tag

    Ez kemény volt ez a WL. Van kb 1600 játékosom,de egyik ligából sem a legjobbak kivéve a BPL,ott akad egy-két top játékos.Gondoltam elkezdem a Bundesliga csapatommal,de mivel nincs pénz se Aubamayangra,sem Lewára maradt Hahn és Werner.Első meccs bukta,Werner és Hahn is mindent kihagyott.Gondoltam,akkor folytatom a La Liga csapattal,mert van egy Benzemám meg egy 88-as Iscom.Második meccset meg is nyertem,mondom király megtaláltam a csapatot.3-ik meccsen már jöttek a mindenféle színben pompázó csapatok az bukta lett amit még 4 követett zsínorban.7 L 1 W-vel álltam.Tiszta ideg voltam,majd visszaváltottam a Bundesliga csapatra,de úgy,hogy Hawkos Moratát beraktam csatárnak ,leszarva a Chemistryt.4-et nyertem zsínorban,Morata 17 meccsen 19 gólt rúgott,nagyon bejött.Benzema viszont nem,a tavalyi sokkal jobb volt.Aztán persze ennek a jó sorozatnak is vége lett,egyet nyertem-egyet kikaptam kb ez ment.4 meccset hagytam mára. 9 W-vel hagytam abba,még az is benne volt a pakliban,hogy nem jutok ki automatikusan a következőre.Megnéztem viszont,hogy ha mind a 4 meccset megnyerem Gold 2 lesz a havi.Ma kipihenten,rákészülve elkezdtem,első 2 meccset szorosan de nyertem.Harmadik meccsen 20 perc alatt kaptam kettőt,gondoltam oda a Gold 2,de folytattam a saját játékomat,nem váltottam felállást és a 70. percben egyenlítettem,sőt a 85. megszereztem a vezető találatot is amire az ellenfél kilépett.Király gondoltam,na még 1 kell.Utolsó meccsen remegő kézzel játszottam.Elismerem az ellenfél jobb volt mint én,de jól védekeztem ,Leno mindent védett ,0-0 és jöhetett a hosszabbítás.Szinte az első percekben sikerült lekontrázni,majd Ntep kapufája után Bellarabi bevágta.Középkezdés után ,gyorsan megszereztem a labdát,Ntep beindult ,lerázott mindenkit,majd bevágta,amire az ellenfél kilépett.Zsír,Gold 2 a havi és a WL is :) Nekem bejön amikor nem csak a fő csapattal kell játszani,új "gyöngyszemekre" talál az ember. Ntep és L. Bender a két felfedezettem.Ntep 16 meccs 8 gól 5 assziszt.Jól cselez,nehezen nyomják el.L. Bender 68-as Pace ellenére mindenhova odaér,nagyon sok labdát szerezz és 20 meccsen még 5 gólt is rúgott meg kiosztott 6 assisztot.

Új hozzászólás Aktív témák