Keresés

Aktív témák

  • warmaster

    aktív tag

    válasz g@bo #11 üzenetére

    Akkor szerintem személyesen kell a OFFI-nál ''szépen mosolyognod'' és szomorú képet vágnod, mindezt persze egyszerre ;]

    A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

  • xuldar

    őstag

    válasz g@bo #11 üzenetére

    Történetesen a felsőoktatásban dolgozom, és történetesen olyan intézményben, ahol van műszaki menedzser oktatás. Viszont biztos, hogy nem rólunk van szó, mert Debrecenben nincs távoktatás:)

    Azt tudom javasolni, hogy az OFI-hoz írj levelet, miszerint erősen félreértelmezhető a felvételi tájékoztató szövege.
    Viszont. Ha ez a félreértelmezett mondat a tájékoztató intézményi részében jelent meg, akkor az oktatási intézmény a hunyó. Ha az általános tudnivalók között, akkor az OFI-nál nagyobb esélyed lesz, hogy megkönyörüljenek rajtad.

    Minél hamarabb írd meg a levelet, mert a héten már elkezdtük kinyírni a hiányos jelentkezéseket (nincs A lap, nincs B lap), és minél többet késel, annál kisebb az esélyed. Nem akarlak áltatni, de még így sincs sok esélyed, hogy életben maradjon a második jelentkezésed.

    Olyan biztos vagy benne, hogy az első helyre nem vesznek fel, csak távoktatásra? Ennél azért nagyobb önbizalmadnak kellene lenni.

    Nem csodálom, hogy az osztályvezető el volt fásulva (bár ez nem mentség a részéről), hidd el, hihetetlen sötét emberek jelentkeznek manapság a felsőoktatásba, 70%-uk azt sem tudja, milyen szakra jelentkezett. És ez lassan az elitebb karokra és szakokra is igaz, a fiatalok az egyetemre menekülnek az élet elől. Utálok politizálni, de Viktorék nagyon elcsesztek valamit a felsőoktatásban...

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

  • launcser

    senior tag

    válasz g@bo #11 üzenetére

    na végigolvastam, de nem sok jót jósolok, bár a végén ki tudja
    mivel óbudán intézik bmf-esek az ilyeneket, és ott mint írta már valaki köcsögök
    ez elég baj, velem is kicsit kitoltak (elszámolták a pontjaim 6-al, és nem voltak hajlandóak kijavítani, így egy olyan telephelyre kerültem volna ami kicsit messze lett volna, de utolsóutáni pillanatban megunták azt engedtek)
    tehát bombázni kell őket telefonnal/levelekkel azt majd megunják :)

    tütüü

Aktív témák