Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz MasterDeeJay #1951 üzenetére

    Érdekes puskák
    Haenel Suhl 310 az csak 2J, szoba lövészetre ép jó de már udvaron egy kis szellő is eltéríti a lövedéket, és így csak elveszi az ember kedvét hogy nem talál el semmit
    Keserű Sniper igen pofás , csak ne lenne olyan sok fenntartani úgy értem hogy sokban vagy egy lövés
    Crossman 1077 jó lehet csak patronos és ha már belerakott egy patront az ember el kell használni mert olyan patronos még nem nagyon van hogy egy-két héten belül nem engedné el a nyomást

    Én majdnem vettem egy Crosman 2100, aztán rájöttem hogy minden lövés előtt pumpálni kell 6-7-et :)

    Kínai puskát tényleg ne vegyél amit vaterán árulnak 13e Ft körül meg főleg ne, és nem is a puska miatt hanem azért mert szinte 100% hogy túllépi a 7.5J és ebből gond lehet ha rendőrök elvinnék bevizsgálni

    Ha már 7.5J, van egy jó androidos alkalmazás amivel 90-95% eredménnyel lehet lövedék sebességet mérni és ki is számolja J-ba
    Chrono Connect Mobile Lite

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák