Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    nnnah, voltam ma a 'puskaboltban'
    olomlovedekhez valo pisztolyuk pont csak az a ket tipus volt amit kineztem magamnak, szoval nem nehezitettek meg a dolgomat ujabb jeloltekkel :DD

    Crosman 1088: attol tartottam a kepek alapjan hogy nagyon gagyi, jatekpisztoly feelingje lesz a full muanyag cuccnak. Nos, valoban full muanyag, ez elso ranezesre latszik. Viszont annak kimondottan jo, sokkal komolyabb mint amit a fotok alapjan vartam. a mechanika nagyon finom mukodesu, sokkal 'lagyabb' mint a 357-es, DA-ban is konnyen jar.

    Crosman 357: a leiras es a youtube-os videok alapjan ez volt a szimpatikusabb, de tartottam attol hogy 'tul nagy' lesz a kezemnek. szerencsere ilyen gond nem volt, nagyon kenyelmesen passzol a mancsomba :)
    az mar elsore latszik hogy sokkal tobb benne a fem mint a 1088-ban, eleve a sulya is a duplaja, es nagyon igenyes, komoly kinezetet ad neki, nem annyira 'jatekszeru'. az iranyzeka fuggolegesen is allithato, a tarban 10 hely van, nem csak 8 mint a 1088-nal. DA modban tenyleg kell kicsit dolgozni a kakas felhuzasahoz, de mivel en amugy is SA-ban terveztem lovoldozni, ez nem volt igazan problema.

    kis gondolkodas utan a 357-es mellett dontottem. fuggolegesen is allithato iranyzek (erre szukseg is volt, alapbol eleg erosen lefele hordott), igenyesebb kidolgozas (komolyan, mintha egy kategoriaval a 1088 felett lenne!), raadasul egy picivel meg olcsobb is :D

    elottem mar 5-6 tarat (kivancsi vagyok mikor fogy ki a patron, lassan kellene neki...), sikerult egesz jol beallitani az iranyzekot, es azt kell mondjam, a varakozasaimhoz kepest megdobbentoen pontos, szoval orulok hogy jol valasztottam :)

    egy dolgot felejtettem el venni hozza, ez csak itthon jutott eszembe: valami kis tisztogato alkalmatossagot, amivel a cso belsejet tudnam karban tartani
    erre tudnatok valami tippet adni, hogy milyen, itthon is fellelheto dolgokkal tisztitsam amig veszek valami direkt erre valot? egyaltalan, milyen gyakran illik tisztogatni? a leirasban csak a forgaspontok olajozasarol irtak

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák