Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz westcoastog #254 üzenetére

    Használt neked? Akkor jó ;] Amúgy alap ízületvédő, a 3 cucc benne van, aztán ennyi. De ár/értékben, megelőzésre nem rossz szerintem. Viszont vannak még hasonlók, múltkor a Tested Joint Helpet néztem, ennél napi 2-t írnak, de így is 60 napra elég, ami ugye 2 hónapos kúra. Viszont személyes tapasztalatom nincs vele, nem vettem még, de a hatóanyagok ugyanazok, szóval... Egyébként biztos találni még más hasonló ár/érték arányút, érdemes utánanézni.

    (#255) hoffman_: Nem tudom, abban mennyi a C vitamin, de C-t érdemes külön venni. A legolcsóbb por formában, builderen is van fél kilós kiszerelésben, az meg több, mint 1 évig elég kb. :) Hátránya, hogy nem annyira kényelmes, mint 1 tabit bekapni, de ha beleszórod 1 ásványvizes palackba 1 grammot, akkor folyamatos a beviteled, ami C vitaminnál előny, mert vízben oldódó vitamin, és egyszerre egy nagyobb adag (1000 mg tabis) nagyobb eséllyel végzi a WC-ben, mintha fokozatosan vinnéd be (palackból iszogatva) :))

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák