Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz apach #5014 üzenetére

    Heló mindenki!

    Korábbi írásom, a map szerkesztéssel kapcsolatban, annyira módosítanám, hogy csak néhány field ikont kellene vagy triggert beszerkeszteni nekem. Az info triggereket (egyes mapokon piros kérdőjel a farmon), elég lenne ha elmagyarázná nekem valaki pl PDF ben akinek volna rá némi ideje. Kocka vagy téglalap alakúakra rá tudom tenni én is szerintem. Találtam ilyen tutorialokat yutun, de olyat, amin pl L alakú vagy épp ovális, netán egyik vége ferdén vágott stb területre nem mutatja hogyan kell rátenni. Kiemelem a darab számot hogy hátha ez is segít valakinek és elvállalja, és nem hiszi hogy 30-t vagy stb kellene. Tehát, 2 ilyen föld lenne a dolga az illetőnek! Privátban írhat aki vállalná nekem. szerintem kb max 10 perces meló lenne egy tapasztalt tagnak. Közben akár tutorial videót is készíthetne, hisz köztudott, hogy vizuálisan könnyebben tanul az ember. :) Ha kell, van kép róla és meg tudom mutatni de azt inkább privátban.

    Emellett, jövőhét elejére, multis társakat keresek! Legalább 2 tagot, NEM a készülő mapra, csak kikapcsolódni kicsit ebből a szerkesztéses mizériából már. Ne meg, tesztelnénk mapokat. 1 nagy méretű és 1 normál méretű lenne ha így jó. Akit benne lenne h több mapot is bepróbáljunk multizásban, jelezze mielőbb. PRIVÁTBAN!

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák