Új hozzászólás Aktív témák

  • tutikas

    tag

    válasz lux95 #5043 üzenetére

    Szia ezt keresd meg a gép xml-jében és ird át arra amire gondolod én total commandert használok megnyitod a gép fájlt abban megkeresed pl ez fendt vario 924 xml kicsomagolod átirod és utánna mented de figyelj arra hogy csak a számokat töröld elötte a vesszök pontok stb minden maradjon ja meg csak a max speedet kell átirni nagyobbra vagy kissebre
    drivingParticles threshold="0.1">
    <drivingParticle position="1.1 0 1.1" rotation="0 0 0" file="ParticleSystem/dustParticleSystem.i3d" wheel="1" minSpeed="5" maxSpeed="60"/>
    <drivingParticle position="-1.1 0 1.1" rotation="0 0 0" file="ParticleSystem/dustParticleSystem.i3d" wheel="2" minSpeed="5" maxSpeed="60"/>
    <drivingParticle position="1.1 0 -1.9" rotation="0 0 0" file="ParticleSystem/dustParticleSystem.i3d" wheel="3" minSpeed="5" maxSpeed="60"/>
    <drivingParticle position="-1.1 0 -1.9" rotation="0 0 0" file="ParticleSystem/dustParticleSystem.i3d" wheel="4" minSpeed="5" maxSpeed="60"/>
    </drivingParticles>
    Találtam egy jó kis mapot legalábbis nekem tetszik igaz vannak rajt némi finomitást kiváno dolgok de azért jó [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák